oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Dom

Mamissima poleca! MAKI MON AMI

„[…] Staram się pielęgnować w sobie to wewnętrzne, pogodne dziecko, które każdy w nas powinien spróbować odnaleźć. Wraz z Magdaleną Janowską stworzyłem przedmioty, które będą dzieciom bliskie przez pierwszych kilka lat ich życia i będą pasować do tej radości i niefrasobliwości. A może zostaną z nimi na dłużej i będą miłym wspomnieniem w dorosłym życiu? Bohaterowie, których wymyśliłem, przypominają dzieci moich znajomych i… mnie samego […]” – to słowa Dawida Wolińskiego, jednego z najlepszych projektantów mody i twórcy MAKI MON AMI – marki, która od ponad dwóch lat nieustannie skrada serca matek i ich dzieci.

 

 

Weseli bohaterowie widoczni na dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach tekstyliach to: Miś Dawid, Sowa Pola, Lama Mila, Lemur Leon, Terier Happy, Mors Morris, Flaming Maja, Frania i Józia.

W ofercie znajdują się bambusowe oraz bawełniane kocyki, otulacze, satynowa pościel, praktyczne ręczniki, ozdobne poduszki, plakaty i naklejki ścienne – wszystkie z motywem wesołych bohaterów. Wy też się w nich zakochacie <3. Tylko spójrzcie :-)!

 

www.mamissima.pl

Magdalena Janowska autor artykułu

Reklama

Polecamy!