oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Dom

Mamissima poleca! Nowy rok i …

Czy zauważyliście, że dzieciom nie przeszkadza bałagan? Czasami używamy naszych pociech jako alibi, aby nie sprzątać, nie układać, funkjonować w ogólnym rozgardiaszu. Oczywiście bałagan bywa bardzo kreatywny, ale przychodzi moment, kiedy zarówno nasze dzieci, jak mi my sami przestajemy sobie z nim radzić. Warto zatem od pierwszych lat uczyć naszych maluchów dbania o porządek, segregowania, zbierania, sprzątania. W uporządkowanej przestrzeni łatwiej wszystko znaleźć i zaplanować zabawę.

Z pomocą w porządkach przyjdą nam wszelkiego rodzaju pojemniki na zabawki, skrzynie, pudełka, zmyślne walizeczki na drobne skarby.  W ich obszernych „brzuchach“ w kilka minut znikną rzeczy rozrzucone po pokoju. Ich „wnętrzności“ przechowają zarówno klocki i samochodziki, jak również akcesoria łazienkowe.

Pod względem estetycznym mamy do wyboru cały wachlarz możliwości. Koneserzy stylu klasycznego czy fani zwierzęcych motywów, miłośnicy delikatnych odcieni czy sympatycy mocnych barw – każdy znajdzie coś dla siebie. Pojemniki doskonale organizują przestrzeń – można je ustawiać między meblami, wieszać na ścianach, ustawiać na półkach. To dzięki nim w Waszym domu zapanuje ład i porządek, a na dodatek ocieplą i ozbobią wnętrze pokoiku Waszego malucha.

Zapraszamy na przegląd pojemników na zabawki 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.mamissima.pl

Magdalena Janowska autor artykułu

Reklama

Polecamy!