oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Dom

Zakupy. oMatko! Gotujemy!

„Cieszą matkę takie dzieci” – powiedział kiedyś jeden tata. Matkę i ojca radują także produkty bez chemii, zwłaszcza te z etykietą „made in Poland”! Jak zawsze odrobiliśmy naszą lekcję i prezentujemy produkty, które z pewnością zachęcą Was do wspólnego gotowania. A lato z pewnością temu sprzyja!

 

#1 Piątnica

 Marka Piątnica uraczyła nas śmietanką 42% tłuszczu, która absolutnie nadaje się do ubijania, wypieków no i zrobienia własnego masła.

Śmietanka 42% tł., 200 ml – ok. 3,50 zł

Wyprodukowana z mleka od krów karmionych paszami bez genetycznie zmodyfikowanych organizmów. Więcej informacji znajdziecie na stronie http://bezgmo.piatnica.com.pl. Jesteście ciekawi?

Skład: śmietanka pasteryzowana

 

#2 Helpa

oMatko! Krzyczymy, ponieważ nasze serca się radują! Oto dwie cudowne mamy, Ania i Ola, dietetyk i lekarz stworzyły markę, która naprawdę stawia na zdrowie! Spójrzcie sami.

Czary Mamy. Kaszka owsiano-jaglano-gryczana, 210g – 11,99 zł

Owies, proso i gryka – nic dodać, nic ująć! Delikatna kaszka jaglana łagodzi charakterystyczny smak kaszki gryczanej, a to wszystko na bazie znanej nam dobrze owsianki. I co ważne, nie jest to kaszka błyskawiczna. 2-3 minuty czarowania i posiłek gotowy! Mniam!

Skład: owies (40%), proso (40%), gryka biała (20%)

Czary Mamy. Różdżka smaku Śliwka, 20g – 12,99 zł

Śliwki liofilizowane w Różdżkach Smaku to w 100% owoce i nic więcej – gotowy zastrzyk witamin i minerałów – do kaszki, ale nie tylko! Owocowy pył zamknięty w jednoporcjowych Różdżkach wnosi moc wartości odżywczych drzemiącą w owocach, ale także piękny aromat, kolor i smak – i to wszystko z natury! Ponadto śliwka to naturalny lek na biegunki. I co sądzicie?

Skład: 100% śliwka liofilizowana

Opracowano na podstawie materiałów prasowych

Anna Meres autor artykułu

Reklama

Polecamy!