oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Czytelnia / Kultura

Książki dla rodziców

Sophie Manolas „SUPERFOOD, czyli jak leczyć się jedzeniem”, wydawnictwo Buchmann

 

Jest tu i pysznie, i zdrowo. Tę książkę polecamy nie tylko ze względu na arcyciekawe przepisy i przepiękne zdjęcia, ale też dlatego, że patronat medialny nad nią objął między innymi nasz magazyn. Dekadenckie trufle z orzechami brazylijskimi, frytki z pasternaku czy burgery ze szpinaku, batatów i komosy ryżowej – autorka świetnie wie, jak zaciekawić czytelnika. Dobre jedzenie to podstawa dobrego życia – przekonuje. W książce znajdziemy proste i sprawdzone przepisy na pyszne, kolorowe dania dla całej rodziny.

Sophie Manolas jest ekspertką do spraw odżywiania. Dzieciństwo spędzone na wsi utwierdziło ją w przekonaniu, że posiadanie przydomowego ogródka i spożywanie świeżych produktów już od najmłodszych lat jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. A do rozpoczęcia studiów związanych z odżywianiem i dietetyką zmobilizowała ją choroba, z którą stoczyła długą walkę – zespół policystycznych jajników. Jedynym skutecznym lekarstwem okazała się bowiem… zmiana diety. Teraz swoją wiedzą i przepisami dzieli się z kobietami na całym świecie. „oMatko!” poleca!!!

 

Tekst: Sophie Manolas

Tłumaczenie: Ewa Weydmann

Oprawa miękka

Wydawnictwo: Buchmann

 

Z okazji premiery książki mamy niespodziankę! Weź udział w naszej zabawie, a może to właśnie do Ciebie pofrunie jedna z trzech książek „Superfood”! Zasady są bardzo proste. Pod postem na Facebooku lub Instagramie napisz, jaki masz sprawdzony, naturalny sposób na walkę z przeziębieniem! Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką. Powodzenia i dużo zdrowia! 🙂

Anna Fieducik-Szendzielarz autor artykułu

Reklama

Polecamy!