oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Co? Gdzie? Kiedy? / Kultura

SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4 / Katowice

Niezależny dizajn, moda, warsztaty dla dzieci oraz Strefa Czytania pełna świetnych książek, czyli SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4! Już w niedzielę, 29 października 2017, w Best Western Premier Hotel Forum w Katowicach, odbędzie się 4. edycja wydarzenia poświęconego niezależnemu dizajnowi i wyjątkowej modzie od polskich projektantów. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji!

 

Dizajn i moda od polskich projektantów

 

SILESIA BAZAAR Dizajn to wydarzenie, które kładzie nacisk na prezentowanie twórczości producentów dekoracji do domu, tekstyliów, ceramiki, plakatów i ilustracji, zabawek oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Wspólnym mianownikiem jest niepowtarzalne wzornictwo i rodzima produkcja. Obecne będą również firmy, które swoją ofertę dedykują dzieciom i rodzicom, jak również marki kosmetyczne. Przewidziano także strefę mody i biżuterii, gdzie swoje kolekcje zaprezentują wyróżniające się brandy modowe.

 

Strefa Czytania o rzeczach ładnych

 

Na SILESIA BAZAAR Dizajn vol.4 znajdzie się również coś dla miłośników książek. O dobrą lekturę i miejsce do czytania zadba katowicka księgarnia Biksa. Kto zna ofertę księgarni, ten wie, że dominują tu książki dla dzieci, a także te o architekturze, dizajnie, fotografii, sztuce, przyrodzie, modzie i kulinariach – czyli wszystko to, co lubimy najbardziej.

 

Warsztaty dla dzieci

 

Na wydarzeniach z cyklu SILESIA BAZAAR nigdy nie brakuje atrakcji dla najmłodszych. Tym razem maluchy pobawią się z autorkami nagradzanego projektu Dizajn ze sznurka – panelami do nauki techniki m.in. haftu krzyżykowego lub szycia. Działanie to jest odniesieniem do tradycji i ma na celu podtrzymanie zainteresowania twórczością regionalną.

 

Sposób na niedzielę!

 

SILESIA BAZAAR Dizajn ma być okazją do zobaczenia, kupienia ciekawych produktów i projektów oraz osobistego spotkania z ich autorami. To małe święto dizajnu, które jest ciekawą formą spędzania czasu i z którego można zaczerpnąć dużo inspiracji. Jak zwykle zorganizowana zostanie Strefa Gastro -zaaranżowana przez popularne, lokalne punkty gastronomiczne – oraz Strefa Relaksu, więc oprócz zakupów, będzie można zjeść coś smacznego, pobawić się, odpocząć i przeczytać ciekawą książkę. Co ważne, hotel Best Western Premier znajduje się na granicy Parku Śląskiego, dlatego po udanych zakupach można wybrać się na rodzinny spacer.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany: pojedynczy bilet w cenie 7,00 zł, rodzinny w cenie 10,00 zł.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronach projektu:

www.silesiabazaar.pl/dizajn
www.facebook.com/silesiabazaar
www.facebook.com/events/115114729186963/

 

 

Magda Giertuga autor artykułu

Reklama

Polecamy!