oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Sesja

#2 KOTULIŃSKIEGO 6

Mówi się, że Mama to najtrudniejszy zawód świata. My – mamy, codziennie ogarniamy wszechświat. Staramy się być perfekcyjne w każdej roli – w domu, w pracy i wśród ludzi. Bardzo często zapominając przy tym o chwili dla siebie.

Mówi się, że my, kobiety, nie wspieramy się. Z łatwością oceniamy inne mamy. A przecież każda z nas jest inna! Codziennie mierzymy się z różnymi problemami i pracujemy w różnych zawodach. Ale drzemie w nas ogromna siła, dlatego skierujmy ją w dobrą stronę! Bądźmy pozytywne, uśmiechajmy się i starajmy zrozumieć inne mamy. Bądźmy podporą dla siebie nawzajem! I przede wszystkim, pielęgnujmy kobiece przyjaźnie.

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego do sesji, która odbyła się w przepięknych wnętrzach Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, zaprosiliśmy wspaniałe Mamy. Ponieważ wszystkie Mamy to #teamomatko!

 

Magda Błaszczyk – współwłaścicielka chorzowskiego Mañana Bistro & Wine Bar oraz katowickich restauracji NOVO i kulinarnego ogrodu Sezo’novo. Mama Zosi. Żona TopChef’ a Przemka Błaszczyka, z którym tworzy dla oMatko! kulinarno-podróżniczą rubrykę „Stacja Restuaracja”. Śmieje się, że pozowanie w kuchni z kawą to jej karma.

 

Iwona Orszulak – John Lemon, czyli naturalne lemoniady prosto z Katowic! Gdyby mogła, przekonałaby do nich nawet kosmitę. Export Manager. Kobieta-wulkan! Od początku wspiera oMatko! Prywatnie Mama Poli.

 

Paulina Maślana – mistrzyni logistyki branży automotive, a prywatnie Mama Franka i Lilki. Dba o kobiece przyjaźnie równie mocno jak o rodzinę. Jako najwierniejsza czytelniczka oMatko!, nie robi zakupów niepotwierdzonych przez redakcję.

 

Katarzyna Przytuła-Kandzia – lekarz, otorynolaryngolog. Najwspanialsza dusza zespołu oMatko! Prywatnie Mama Misi i Lilki . Gdyby mogła, zaadoptowałaby wszystkie psy ze Śląska. W 2014 roku wraz z mężem Radosławem otworzyła w Katowicach Showroom z rzeczami dla Maluszków – „Studio Mamy”.

 

Marta Larisch – radca prawny, miłośniczka musicali. Gdyby nie rozsądek, wykupiłaby dział obuwia na Zalando. Prywatnie Mama Alka i Adasia. Matka chrzestna oMatko!, w którym odpowiada za dział prawny. Przyjaciółka naczelnej, którą, jako jedyna, trzyma w ryzach.

 

Ania Meres – redaktor naczelna i matka założycielka oMatko! Prywatnie Mama Blanki. W torebce i w szafie zawsze ma bałagan. Całym sercem wspiera wszystkie Mamy.

 

Photographer: Natalia Czarnowska, Karolina Tomaszczyk / Spacer z fotografem
MUA: Daria Sikorska / Daria Sikorska Make up Artist
Styling: REST_FActory
Miejsce: Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6

 

 

Reklama

Polecamy!