oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Design / Trendy

Babski wieczór motoryzacyjny w Sztygarce. Premiera Jaguar E-PACE

To, że kobiety kochają samochody, wiadomo nie od dzisiaj. Uwielbiają też swoje towarzystwo, więc gdy tylko mogą spotkać się na żywo i porozmawiać przy lampce wina wieczorową porą, chętnie korzystają z okazji. Tak, my – kobiety, matki, potrzebujemy swojego towarzystwa.

Dlatego bardzo ucieszyłam się, gdy dostałam zaproszenie na premierę nowego Jaguara do chorzowskiej Sztygarki. Dobrze jest móc „wyjść” z Internetu, spotkać się na żywo z innymi dziewczynami i poznać nowości na rynku motoryzacyjnym.

Aga z Ciasteczkolandii, jako matka trójki wspaniałych dzieciaków, oglądała E-PAC’a z każdej strony, tak jakby planowała już w głowie rodzinny weekend. Gdy rozsiadła się na miejscu kierowcy, byłam niemal pewna, że rozważa, czy go uruchomić i odjechać w siną dal. Julia Rozumek rozlosowała swoje książki. Podobno miałam nawet szansę na wygraną, ale Julka upuściła do kuli mój los. Taki los, ale książkę i tak mi obiecała. Mam nadzieję, że o tym nie zapomniała, bo gdy to mówiła, rozmarzona spoglądała przez przeszklony dach samochodu. A ja, mimo mojej wielkiej miłości do prowadzenia, wyjątkowo usiadłam na miejscu pasażera i sprawdzałam, czy wygodnie stamtąd sięgnąć po kubek z kawą i czy na nogi dużo miejsca się znajdzie.

Dyskusjom i przekąskom nie było końca, muzyka pięknie grała, a towarzystwo najlepsze na świecie. To był wieczór na piątkę z plusem!

Tak, my – kobiety, matki, potrzebujemy swojego towarzystwa i… wygodnego samochodu (nie tylko na rodzinne wyjazdy ;-)).

 

fot. Julia Rozumek / Ciasteczkolandia
Relacja powstała przy współpracy z BRITISH AUTOMOTIVE SILESIA KATOWICE

 

Anna Meres autor artykułu

Reklama

Polecamy!