oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Moda / Trendy

Na pierwszym planie!

W dzisiejszym wydaniu skupię się na modzie męskiej, a konkretniej – na okryciach wierzchnich. Przede wszystkim pełnią one funkcję praktyczną w chłodniejsze dni. Należy jednak pamiętać, że źle dobrane mogą negatywnie wpłynąć na nasz wizerunek. Co z czym łączyć? Na co uważać podczas zakupów? Przedstawię Wam trzy różne okrycia wierzchnie, które w zupełności zaspokoją wszystkie garderobiane potrzeby i będą dobrą podstawą budowania męskich stylizacji na co dzień. Oczywiście większość rzeczy z metką „Made in Poland”!

 

Kurtka skórzana

 

Ten fason kojarzony był kiedyś tylko z buntownikami lub osobami młodymi. Dzisiaj to klasyk, który każdy Pan powinien mieć w swojej szafie. Wybierzmy prawdziwą  skórę, która przetrwa z nami lata. Jak w szybki sposób sprawić, aby kurtka skórzana wyglądała elegancko? Zestawmy ją z białą koszulą oraz eleganckimi butami. Nie bójmy się kontrastowych połączeń.

 

Kurtka skórzana – MILOV, koszula – Enkelhet , bermudy – MANGO, buty – MANISTA, torba – Słoń Torbalski

 

Kurtka bomber

 

Wśród kurtek to prawdziwy „must have” sezonu. Sportowy bomber to trend zarówno w modzie damskiej, jak i w męskiej. Projektanci oraz sklepy oferują bardzo dużo wzorów i kolorów, więc mamy w czym wybierać! Ja postawiłam na kurtkę od Wojtka Haratyka, w której dominują stonowane odcienie brązu. Chciałam stworzyć letnią stylizację, więc zestawiłam ją z białymi rzeczami. Brązowe akcenty pojawiają się również w dodatkach.

Kurtka bomber – Wojtek Haratyk, t-shirt – Lana Nguyen, spodnie – MANGO, buty – MANISTA, torba – Piotr Czachor

 

Płaszcz w kratę

 

Ostatnia stylizacja z płaszczem w roli głównej. Panowie bardzo często wybierają okrycia wierzchnie w ciemnych barwach i zdecydowanie wolą monochromatyczne ubrania.

Wybrałam piękny płaszcz Jarosława Ewerta z wzorem grubej kratki. Połączyłam go z kolorem kobaltowym i sportowym obuwiem. Mniej odważnym Panom polecam eleganckie mokasyny.

Płaszcz w kratę – Jarosław Ewert, t-shirt – Robert Kupisz, spodnie – Wojtek Haratyk, trampki – Lando Footwear, torba – Słoń Torbalski
fot. materiały prasowe

Milena Bekalarska autor artykułu

Reklama

Polecamy!