oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Moda / Trendy

Street style

#1 Maja Naskrętska / womanandmother.com

@majanaskretska

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Jeansy i T-shirt połączone z brązowym płaszczem typu oversize to świetna stylizacja na wiele spotkań lub dłuższy z spacerem z dzieckiem. Minimalizm w formie i dobra jakość materiałów to klucz do sukcesu.

#2 OliVKA / olivkablog.pl

@olivka_blog

Kwiaty to wzór, który zawsze wraca na wiosnę. W sklepach mamy wiele możliwości na wykorzystanie tego trendu. Można postawić na tzw. total look i wybrać dziewczęcą sukienkę. Idealnym przykładem jest stylizacja mamy. Na początek polecam zabawę z dodatkami – delikatna apaszka w kwiatowy wzór dobrze spełnia taką funkcję.

#3 Lilkove

@lilkove

Białe spodnie to świetna alternatywa dla naszych ulubionych klasycznych jeansów. Stylizacja z Instagrama jest tego świetnym przykładem. Białe spodnie można nosić na wiele sposobów, zarówno w wersji eleganckiej, jak i sportowej. Jeansowa koszula, kurtka i sportowe buty tworzą świetne tło dla białych spodni.

#4 Monika Rubaj

@monika_rubaj

Wiosna i lato to między innymi sezon weselny. Stylizacja pani Moniki i jej córki może być doskonałą inspiracją na taką okazję. Pastelową sukienkę w kolorze pudrowego różu łączymy z dodatkami w tej samej kolorystyce. Aby całość nie była zbyt „słodka”, zestawiamy ją z kontrastującą skórzaną kurtką.

Milena Bekalarska autor artykułu

Reklama

Polecamy!