oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Moda / Trendy

Zabłyśnij na Święta!

Zbliża się szalony okres: świąteczne przygotowania, Wigilia, rodzinne spotkania, Sylwester, a potem długi karnawał. W ogromie obowiązków „czas dla siebie” schodzi na drugi plan. Często jesteśmy zbyt zmęczone, by koncentrować się na szykowaniu odpowiedniej kreacji na wielkie wyjście. W tym numerze chciałam się skupić na konkretnych ubraniach, które mimo błyszczących materiałów i złotych aplikacji, możecie wykorzystać zarówno podczas Wigilii, jak i nocy sylwestrowej.

 

#1 srebrna spódnica

 

W pierwszej kolejności – srebrna spódnica. W Wigilię zestawcie ją z czarną dopasowaną koszulą. Na imprezie sprawdzi się w połączeniu ze skórzaną kurtką.

 

Bluebirds & Co.

 

#2 oryginalna sukienka

 

Druga rzecz to oryginalna sukienka. Jej dopasowany, oparty na gorsecie fason pasuje na każdą imprezę. Jak wykorzystać ją podczas rodzinnego spotkania? Załóż pod nią białą obcisłą koszulę, którą zapniesz pod samą szyję.

Robert Czerwik RC

 

#3 błyszcząca marynarka

 

Błyszcząca marynarka ma wiele zastosowań. Na Wigilię zestaw ją z eleganckimi czarnymi spodniami z materiału oraz białą koszulą. Wieczorem będzie świetnie wyglądała z krótkimi szortami.

The Beast

 

Specjalnie dla oMatko! Edyta Guzicka-Siedlecka z córką Mają!

@_fashion_family

 

 

fot. Dominika Pietrzyba, SHOWROOM.PL, www.fashionfamily.pl

Milena Bekalarska autor artykułu

Reklama

Polecamy!