Perfumy i kosmetyki firmowane przez influencerów

Udostępnij:

Niemal każdy znany influencer posiada kontrakt z marką kosmetyczną, której produkty reklamuje na swoich social mediów. Coraz więcej gwiazd Internetu tworzy też własne firmy, proponując fanom zaprojektowane przez siebie zestawy kosmetyków do makijażu czy zapachów perfum. Zobacz najpopularniejsze marki firmowane przez celebrytów

Perfumy i kosmetyki influecerów cieszą się popualrnością

Perfumy Team X

Influencerzy coraz częściej nie tylko firmują produkty firm, z którymi współpracują, ale i tworzą swoje własne marki. Przykładem tego jest kolekcja perfum stworzona przez Team X, dostępna w Team X Sklep. Grupa młodych youtuberów stworzyła cztery zapachy, a każdy z nich przypisany jest innej członkini z zespołu: perfumy Miracle należą do Patrycji Mołczanów, Ember do Julii Żugaj, Juicy do Natsu, a Mona do Moniki Kociołek.

Stars from the stars  

Starts from the starts to marka produkująca naturalne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów. Wśród promujących ją celebrytek znalazły się Wersow z Ekipy oraz Lexy Chaplin z Team’u X. Obydwie dziewczyny pochwalić się mogą długimi, pięknymi falami, a dzięki temu idealnie nadawały się do promocji szamponów, odżywek i żeli do włosów. 

Jusee Julii Wieniawy 

Swoją markę kosmetyków założyła także aktorka Julia Wieniawa. Jusee ma w swojej ofercie głównie produkty do makijażu: szminki, błyszczyki, konturówki, maskary i eyelinery. Fanki celebrytki skrytykowały ją jednak za ceny kosmetyków, które — ich zdaniem — są zbyt wysokie. Mimo to firma odnosi spore sukcesy i cieszy się coraz większą popularnością.