Najlepsze komedie dostępne na HBO GO

Udostępnij:

Czeka Cię leniwy wieczór lub weekend? Chcesz obejrzeć coś ciekawego, ale nie możesz nic znaleźć? Przybywamy z pomocą i podpowiadamy kilka pozycji komediowych, które znajdziesz na platformie HBO GO. 

"Powiedźmy sobie wszystko" (2014), reż. Shawn Lavy 

Warto obejrzeć ten film nie tylko ze względu na plejadę gwiazd. Jest to komedio dramat. Opowiada historię czwórki rodzeństwa po przejściach i ich nadopiekuńczej matki. Akcja rozpoczyna się, gdy umiera ich ojciec. Wszyscy przyjeżdżają na pogrzeb i muszą spędzić w domu, aż tydzień. W tym czasie rodzina się zacieśnia, a widź śmieje i wzrusza na przemian. 

"Złap mnie jeśli potrafisz" (2002), reż. Steven Spielberg 

Jest to komedia kryminalna, idealna dla fanów Leonarda DiCaprio. Jest to prawdziwa historia fałszerza, który w latach sześćdziesiątych stał się najmłodszym, najbardziej poszukiwanym człowiekiem przez FBI. Podawał się za pilotów, lekarzy i profesorów wyłudził z banków i linii lotniczych aż dwa i pół miliona dolarów. 

"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zginął" (2013), reż. Felix Herngren 

Główny bohater ma sto lat i cieszy się znakomitym zdrowiem i formą. Jego mottem życiowym jest "nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa". To przeświadczenia sprawia, że w dniu swoich setnych urodzin, ucieka przez okno z ośrodka opieki. 

"Zacznijmy od nowa" (2013), reż. John Carney 

Jest to komedia muzyczna, w rolach głównych występują Keira Knightley i Mark Ruffalo. Film opowiada historię ponurego i zmęczonego życiem producenta muzycznego oraz początkującej piosenkarki, którzy spotykają się pewnego dnia w nowojorskiej kafejce. 

"Szefowie wrogowie" (2011), reż. Seth Gordon 

Jest to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy nienawidzą swoich okropnych szefów. W czasie pijackiej posiadówki wymyślają idealny plan jak pozbyć się szefów. W rolach głównych Jennifer Aniston i Kevin Spacey. 

"Straszny film 1,2 i 3" (2000, 2001, 2003), reż. K.I. Wayans, D. Zucker 

Jest to popularna seria komediowa, która jest jedną z najpopularniejszych parodii w historii kinematografii. Film wyśmiewa popularne horrory oraz głośne skandale celebrytów.