Modna maska: najbardziej oryginalne maski na twarz

Udostępnij:

Modna maska: najbardziej oryginalne maseczki do twarzy

Pomysły na urodę Nawet jeśli rządowe środki kwarantanny wprowadzone w różnych krajach są stopniowo łagodzone, władze sanitarne zapewniają nas, że maski na twarz pozostaną na długo. Całkiem możliwe, że wirus zmutuje i powróci jesienią, a nawet stanie się zjawiskiem sezonowym i będzie nas odwiedzał okresowo. Tak więc mała maska medyczna może stać się pełnowartościowym elementem garderoby.

Wielu kreatorów mody i ulicznych stylistów zainspirowało się możliwością eksperymentowania z nowym detalem wizerunku i zaoferowało wiele opcji, jak harmonijnie dopasować maskę do każdego wyglądu. Lub, wręcz przeciwnie, wykorzystać go do podkreślenia swojej kreatywności i niepowtarzalnego uroku.

Zainspiruj się i spraw, aby Twój modny wygląd był niezapomniany!

Stylowa stronaProjektantka Jennifer Akese-Burney uznała, że nowa globalna pandemia nie jest powodem do zmiany jej stylu. W swoim domowym studiu w Illinois stworzyła jaskrawo kolorowe maski, które można nosić, aby odeprzeć pandemię i urozmaicić każdy strój. Aby dopełnić kolorowy look, projektantka proponuje szal lub chustę dopasowaną do koloru maski.

oryginałLondyńska projektantka kostiumów i biżuterii Ann-Sofie Cochevelou nie traciła czasu na kwarantannę. Przekształciła zwykłą maskę medyczną w prawdziwe dzieło sztuki. Używając syntetycznych kamieni szlachetnych, ozdobnych dodatków, łańcuszków, nadruków i aplikacji Ann stworzyła serię unikalnych, ręcznie robionych masek, które natychmiast przyciągnęły uwagę wszystkich it-girls.

GlamorousWielu projektantów przekształciło swoje fabryki na czas epidemii i szyło maski chroniące ludność i pracowników służby zdrowia. Dom mody Chanel nie pozostał w tyle i również ogłosił, że przeznaczy wszystkie swoje środki na pomoc w walce z wirusem. Już niedługo nie tylko celebryci, ale i zwykłe pielęgniarki będą mogły nosić odzież ochronną i parawany modnej francuskiej firmy.

BoldCharyzmatyczni motocykliści przy dźwiękach rozdzierającego serce rocka również nie mogą zmienić swojego stylu. Zadbała o to znana na całym świecie marka Devil Fashion. Z mieszanką gotyku i vintage, Devil Fashion opracowuje ubrania i maski, które cieszą się popularnością wśród wiernych fanów na długo przed wybuchem wirusa. A w czasie pandemii liczba fanów odważnych akcesoriów tylko wzrosła.

WyjątkowaAmerykański rzeźbiarz Gabriel Dishaw od dawna jest znany w Internecie. Jego hobby jest niezwykłe i oryginalne: przerabia stare torby Louis Vuitton na rzeźby, hełmy i maski inspirowane sagą Gwiezdnych Wojen. W swoich kreacjach odtwarza stare torby i hełmy Louis Vuitton, inspirowane sagą Gwiezdnych Wojen.

ModnaUkraińska projektantka Yulia Perekrestova postanowiła dotrzymać kroku swoim zagranicznym kolegom i wypuściła kolekcję "Save around", w skład której wchodzą maski wykonane z tkaniny i eko-skóry, ozdobione lakonicznymi detalami. Magazyn Forbes pochwalił produkty Juliya Kros i umieścił je w pierwszej dwudziestce najbardziej kreatywnych masek modowych.

ExquisiteAmerykański projektant Christian Siriano jako jeden z pierwszych zaangażował się w produkcję sprzętu ochronnego dla pracowników służby zdrowia i osób starszych. Christian zajął się również modą. Stworzył kilka wersji eleganckich masek zdobionych perłami, które idealnie pasują do wyrafinowanego wyglądu. Aby dopełnić tę maskę, projektant proponuje jeden z trendów na lato 2020, czyli naszywkę na kołnierzu. W tym przypadku również "perła".

NadrukowanoGłówna "rzecz" włoskiego Marchello Burlon - nadruki, loga i napisy znajdują swoje odzwierciedlenie w maskach projektanta. Skupiając się na nowoczesnym młodym konsumencie, maski Marchello są płótnem, na którym projektant oferuje wyrazić siebie. Zwięzły slogan, efektowny nadruk i niedopowiedziane logo. W skład kolekcji wchodzą również maski ochronne wyposażone w filtr do filtracji cząstek submikronowych, zatrzask nosowy oraz zawory wydechowe.

Z wybieguProjektanci to ludzie, którzy trzymają rękę na pulsie czasów. Zaniepokojeni globalnym zanieczyszczeniem powietrza i kilkoma falami różnych wirusów, zaczęli dodawać maseczki do swoich kolekcji na długo przed pandemią. Od tego czasu na pokazach mody co jakiś czas pojawiają się stylizacje z maską jako częścią stroju. Oto francuski projektant Marine Serre dodaje stylowe półmaski do swojej kolekcji jesień-zima 2019-2020. Nie będzie można ich teraz kupić w sklepie internetowym Marine. Pełna wyprzedaż.
Przeczytaj więcej artykułów
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze