Nie ubieraj się tak: błędy stylistyczne, które podkreślą twój brzuszek

Udostępnij:

Nie ubieraj się w ten sposób: błędy stylistyczne, które podkreślą Twój brzuszek

Pomysły na urodę /... Pomysł na zdjęcie O błędach stylistycznych, które podkreślą brzuch, powinna wiedzieć każda dziewczyna, która ma w tym miejscu dodatkowe centymetry. Dzieje się tak dlatego, że te same ubrania mogą wyglądać zupełnie inaczej na kobietach o różnych typach figury. Dlatego, chcąc być stylowym, można osiągnąć odwrotny efekt. Miejmy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie popełnisz tych błędów.


Top 10 błędów stylistycznych, które podkreślają brzuch

Kolor, krój, długość, zdobienia i wiele innych szczegółów ma ogromne znaczenie dla tego, jak strój będzie postrzegany przez innych. Dziewczynkom o idealnych parametrach zawsze łatwiej jest wybrać ubrania, ponieważ w większości przypadków pasują one idealnie. Ale na przykład, jeśli masz duży brzuszek i boczki, musisz bardziej odpowiedzialnie dobierać stroje. Oto kilka błędów, których należy unikać, aby nikt nie dowiedział się o Twoich wadach.

Zbyt dopasowane sukien

ki Dopasowana sukienka wygląda doskonale tylko na tych dziewczynach, które mogą pochwalić się szczupłą sylwetką. Jeśli masz dodatkowe centymetry w brzuchu lub w biodrach, powinieneś z nich zrezygnować. Preferuj luźniejsze modele sukienek - w kształcie litery A, na zapachu lub z drapowaniem w problematycznym obszarze.


Kiedyś bardzo popularne były

luźne

dżinsy, spodnie i szorty. Ale te czasy już minęły i obecnie trendy w modzie zalecają, by preferować figi o niskim stanie i podwyższonej talii. I oczywiście, nisko osadzone ubrania są absolutnie przeciwwskazane dla dziewczyn z powiększonym brzuszkiem, ponieważ w ten sposób otwarcie demonstrują swoją wadę.


Spódnica ołówkowa

pełne dziewczyny w żadnym wypadku nie powinny rezygnować ze spódnic. Trzeba się tylko nauczyć, jak wybierać odpowiednie modele. W przypadku wybrzuszonego brzucha, z dopasowanych modeli spódnic, zwężających się u dołu, należy zrezygnować. Preferuj modele o luźnym kroju, spódnice z zakładkami, a zobaczysz, o ile lepiej będziesz wyglądać.


Sukienki z niską talią

Modele

sukienek

, w których linia talii znajduje się tuż poniżej brzucha, skupiają uwagę na najbardziej problematycznym obszarze dla wielu dziewcząt. Ponadto sylwetka w takim przypadku będzie miała kształt prostokąta. Wybieraj sukienki z wysoką talią, które rozszerzają się ku dołowi, ponieważ pod spodem można ukryć brzuszek.


Jasne odcienie i brak nadruków

Zwróć uwagę na obszary problemowe, używając ubrań w jasnych kolorach - bieli, wszelkich pastelowych i jasnych odcieniach. Aby uniknąć błędów, należy wybierać ciemne sukienki lub sukienki z nadrukami. Ale aby wizualnie zmniejszyć grubość, można wykonać tylko niewielki nadruk. Duże wydruki przyniosą odwrotny efekt.


Poziome paski

Kontynuując temat nadruków, warto wspomnieć o stylowych paskach, które mogą być

poziome

i pionowe. Jeśli chcesz wyszczuplić brzuszek, wybierz pionowe paski. Należy również unikać zbyt szerokich pasków.


Ubrania wykonane z błyszczących tkanin

zwracają na siebie uwagę i optycznie dodają centymetrów. W niektórych sytuacjach może wyglądać luksusowo i odpowiednio, ale jeśli masz niedoskonałą figurę, wybierz bardziej luźny materiał.


Jumpsuits

Niezależnie od tego, jaki sposób wybierzesz, podkreśli on Twój brzuch i boki. Efekt ten będzie wzmocniony, jeśli przedmiot będzie wykonany z lekkich tkanin. Jumpsuity mają połączoną górę i dół, a talia jest zazwyczaj wysoko osadzona. Zatem wszystko, co znajduje się poniżej tej linii, będzie całkowicie odsłonięte. Jumpsuity są idealne dla dziewcząt w ciąży, w przeciwnym razie należy ich unikać.


Pierwszą rzeczą

,

o której należy tu wspomnieć, jest jedwab, ponieważ rzeczy wykonane z tej tkaniny mogą być bardzo kłopotliwe. Tak zwany styl bieliźniany, którego przykład można zobaczyć na zdjęciu, jest ostatnio uważany za modny. Jednak dziewczynom z powiększonym brzuszkiem radzimy unikać takich strojów, ponieważ nie dodadzą im one atrakcyjności.


Podkreślenie okolicy brzucha

Ubrania z różnymi elementami dekoracyjnymi w okolicy brzucha przyciągną uwagę do tej okolicy. Unikaj strojów z kokardkami, dużymi kieszeniami, guzikami lub warstwami na wysokości brzucha. Lepiej jest, gdy takie szczegóły znajdują się w innych miejscach i tam przenoszą uwagę.


Jak ukryć brzuch za pomocą ubrań

Ubrania mogą diametralnie zmienić nasz wygląd - zarówno go pogorszyć, jak i poprawić. Podczas gdy niektóre stroje podkreślają problematyczne miejsca, inne mogą optycznie ukryć brzuch i boczki. Aby osiągnąć ten efekt, należy przestrzegać następujących zasad:
 1. wybieraj ubrania według rozmiaru

.
 1. Liczba oznaczająca rozmiar nic nie znaczy. Ważniejsze jest to, że rzecz dobrze na tobie leży.

 1. Należy stosować bieliznę korygującą. Nadadzą one sylwetkę i ukryją niedoskonałości.

 1. Wybierz odpowiednią sukienkę. Ukryć dodatkowe centymetry w talii można sukienki o kroju litery A i modele na zapach.

 1. Preferuj luźne ubrania. Aby nosić dopasowane ubrania, trzeba mieć szczupłą sylwetkę.

 1. Przesuń punkt ciężkości w swoich strojach. Podkreśl swoje atuty, takie jak nogi czy dekolt, aby odwrócić uwagę od miejsc problematycznych.

 1. Wybieraj spodnie i spódnice z wysokim stanem. Niskie kroje już dawno wyszły z mody i nie każdemu pasują.

 1. Wybieraj zróżnicowane wzory. Nadruki z niewielkim wzorem mogą optycznie usunąć centymetry i odwrócić od nich uwagę.

 1. Jako drugiej warstwy używaj kardiganów lub wydłużonych kurtek. Te rzeczy dobrze pasują zarówno do spodni, jak i do spódnicy, a także zapewniają niezbędną pionowość.

 1. Wybór odpowiednich ubrań w znacznym stopniu przyczynia się do podniesienia poczucia własnej wartości i pewności siebie u kobiety. A pewna siebie kobieta jest o wiele bardziej podobna do ludzi, którzy ją otaczają! Staraj się nie popełniać błędów stylistycznych, które podkreślą Twój brzuch, a zawsze będziesz wyglądać olśniewająco.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
 • Przeczytaj także
 • Komentarze