12 modnych fryzur dla kobiet w każdym wieku

Udostępnij:

12 modnych fryzur dla kobiet w każdym wieku

Pomysły na urodę Pomysły na fryzury

Dzisiejszy świat mody jest pełen wszelkiego rodzaju fryzur dla wszystkich typów włosów i w każdym wieku. Postanowiliśmy skorzystać z porad naszych stylistów i wybrać fryzury, które wyglądają równie dobrze na młodych dziewczynach, jak i na starszych paniach.

1. Falisty blunt.Tę fryzurę łatwo rozpoznać po płaskich dolnych krawędziach loków. Obecnie modne jest cięcie falowane, w którym końcówki włosów są teksturowane i rozdzielone. Ta fryzura wygląda pięknie na młodych dziewczynach i sprawia, że starsze kobiety wyglądają olśniewająco i stylowo.

2. Niski oplot z opaskami kablowymiTa zachwycająca fryzura dla długich włosów pasuje zarówno do grubych, jak i rzadkich loków. Jeżeli Twoje kosmyki nie są grube, po prostu nie rób ciasnej fryzury. Możesz to sprawdzić, zaczesując włosy u nasady, co sprawi, że będą wyglądały na pełniejsze. Ten uniwersalny styl nadaje się zarówno na romantyczne randki, wesela, jak i do stylizacji business casual.

3. Grzywka Pixie z długą grzywką.Istnieje wiele odmian fryzury pixie, którą często można zobaczyć na gwiazdach. Z reguły panie po 40 roku życia preferują fryzury pixie z długimi pasmami wokół korony, które można stylizować jak grzywkę. Ta odważna fryzura pozwala na dynamiczny wygląd.

4. Low side bob.Ta fryzura najlepiej sprawdzi się na włosach średniej długości. Można ją również wykonać na bardzo długich włosach, ale może to być niewygodne, ponieważ grzywka będzie obciążać głowę, jeśli włosy są ciężkie. Lekki, puszący się bałagan, a nie idealnie prosta fryzura, która sprawia wrażenie, jakby przez włosy przeszedł delikatny podmuch wiatru, to świetny wybór. Nie upinaj delikatnych loków wsuwkami, ale pozwól im obramować twarz.

5. Długi bob z grzywkąDługi bob, long bob lub lob to idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają dość zbyt długich włosów, ale nie mają odwagi, by je skrócić. Wraz z nadejściem chłodów, najlepiej zdecydować się na fryzurę z grzywką, która sprawi, że twarz będzie nieco cieplejsza. Ta fryzura może zakamuflować wczesne zmarszczki, jeżeli grzywka jest długa i bardzo gęsta.

6. Styl BohemianWygląd boho jest również niezwykle popularny ze względu na uderzające połączenie prostoty i elegancji. Stworzenie fryzury w stylu boho jest bardzo proste i zabawne: rozdziel włosy na dwie części i upnij je wsuwką tuż pod karkiem. Ten styl boho najlepiej tworzyć z efektem plażowych fal i lekko podkręconych włosów. Stylowe dodatki sprawią, że od razu poczujesz się jak w domu.

7. Falisty bobDługość boba można regulować poprzez kręcenie loków. Idealnie prosty bob wydłuży włosy, a loki i fale je skrócą. Bob jest uważany za jedną z najmodniejszych fryzur ze względu na swoje działanie przeciwstarzeniowe.

8. Cięcie łodygiTa modna fryzura stała się modna dzięki Victorii Beckham, która od dziesięcioleci publicznie ścina włosy przez większość czasu i wszędzie. Specyficzny proces cięcia włosów warstwami, który sprawia, że pasma włosów wydają się uniesione z tyłu głowy i wyglądają na grubsze niż zwykle.

9. Puszysta, zaczesana na bok fryzuraWyskubane końcówki, tekstura, cieniowanie, przedziałek z boku i lekkie tapirowanie to małe, ale skuteczne strategie, które pozwolą Ci stworzyć fryzurę przeciwstarzeniową, ukrywającą kiełkujące odrosty i czyniącą cuda, jeśli chodzi o soczystość.

10. Niespokojne faleJeśli masz wspaniałe długie loki, nie ma potrzeby ścinania ich bez powodu. Twoje loki są naturalnie piękne same w sobie, więc możesz po prostu pozwolić im się rozluźnić. Możesz uczynić je jeszcze piękniejszymi dzięki fryzurze falowanej.

11. grecka fryzuraJedna z najszybszych fryzur dla włosów średniej długości jest prosta, piękna i stylowa. Wystarczy opaska na głowę lub zwykła gumka. Zakręć włosy w warkocze i schowaj je za opaską lub zepnij w pętlę nad gumką, aby zakryć luźne końcówki. Ta fryzura ma jeszcze jedną zaletę. Jeśli będziesz ją nosić przez kilka godzin, w lokach pojawią się piękne fale.

12. Luźny warkoczKolejna świetna opcja dla długich włosów, która pasuje do każdego wieku. Zacznij od lekkiego zaczesania włosów u nasady lub po prostu przeczesz je do tyłu. Lekko spłaszcz pasma i stwórz lekki warkocz, starając się nie robić go zbyt ciasno. Użyj dowolnej techniki zaplatania: holenderskiej, francuskiej, rybiej ogona lub prostych warkoczy z warkoczami. Istnieje wiele rodzajów modnych warkoczy i nie sposób wymienić je wszystkie w jednym artykule. Wybierz więc typ, który Ci się podoba, bo każda opcja będzie wyglądać pięknie.

Panuje opinia, że do każdego wieku należy dobierać specjalne fryzury. Pod wieloma względami jest to prawda. Na przykład, jeżeli z biegiem lat przerzedzają Ci się włosy, możesz rozważyć stylizację z podniesieniem ich u nasady i utapirowaniem oraz zrezygnować z "mokrego wyglądu". Ale prawda jest taka, że możesz wybrać dowolną fryzurę, która Ci odpowiada. I nie ma znaczenia, co myślą inni wokół ciebie. I tak nie da się zadowolić wszystkich.

Pozwól sobie na odważne zmiany wizerunku, eksperymentuj z różnymi wyglądami. To nie włosy czy ubrania czynią kobietę piękną. Prawdziwe piękno daje wiara w siebie. Bądź piękna i pewna siebie!
Autor: Mira Kirov Omów artykuł
  • Wiadomości
Powiedz znajomym: zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi Zaproponowane przez