9 stylowych fryzur roku z przedziałkiem na środku głowy

Udostępnij:

9 stylowych fryzur roku z przedziałkiem po środku

Pomysły na urodę Pomysły na fryzury Przedziałek na środku pokochało już wiele gwiazd, więc nadążaj za trendami. Myślisz, że to łatwe i modne? Cóż, myliłbyś się. Przedziałek po środku, który pozwala na tworzenie wszechstronnych, stylowych fryzur, a nawet dodaje twarzy wyrazu. Nie wierzysz w to? Sprawdź 9 fryzur z przedziałkiem na środku głowy.

Tak, jeśli uważasz się za prawdziwą fashionistkę, musisz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami świata mody i urody. Nie ominęliśmy więc kolejnego drobiazgu, który stał się już trendem sezonu: przedziałka na środku. Zauważone na pokazach i w stylizacjach celebrytów! Kobiety coraz częściej decydują się na proste, łatwe do ułożenia fryzury. To wszystkie fryzury z przedziałkiem, średniej długości i blisko siebie, które tworzą wielką różnorodność opcji na każdy dzień, na każdą imprezę. A to wszystko z przedziałkiem na środku!

1. Proste włosy z przedziałkiemSłynna aktorka nie popełnia błędu: przedziałek na środku stał się jedną z najbardziej popularnych opcji. Choć jest jednym z go-to hairstylistów, nie mogła być bardziej świadoma tego, że w ostatnich miesiącach stała się ona modną fryzurą. Zarówno modelki, jak i celebrytki decydują się na bardzo naturalny przedziałek. Wystarczy zaczesać włosy do tyłu i pozwolić im przedzielić się na środku. Użyj palców, aby pomóc zachować naturalny i schludny wygląd.

2. Grzywka z przedziałkiemKolejnym powodem, dla którego jest tak popularna, jest jej skuteczność. Przedziałek na środku podkreśla wygląd i rysy twarzy. Nie zapominaj też, że każdą fryzurę można uzupełnić modnymi dodatkami.

3. Kręcone włosy z przedziałkiemUpięcie autorstwa Rozalii to również fryzura z przedziałkiem na środku. Na pokazie mody Burberry pojawiła się z przedzielonym bobem. Na podobny look zdecydowała się również Dua Lipa. Prosty przedziałek wygląda szykownie na włosach kręconych, więc ta fryzura jest idealna nawet dla dziewczyn z kręconymi włosami. Rosalia stworzyła namiętny look, który nawiązuje do klasycznych tancerek flamenco.

4. Długie włosy z przedz

iałkiem

Długie i proste loki z przedziałkiem na środku to również klasyka. Takie fryzury nawiązują do francuskiej mody lat 70. Przykłady tej fryzury można było zobaczyć na pokazach domów mody Youser, JW Anderson, Burberry i Erdem.

5. Długość średnia z przedziałkiem

na

Kolejnym powodem popularności tego trendu jest jego uniwersalność. Średnie cięcie było idealne dla każdej długości włosów. Rosamund Pike pokazała to na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, przedzielając włosy po środku. Jej złote, proste, średniej długości włosy wyglądają po prostu idealnie. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych opcji na taką fryzurę.

6. Skubane z przedziałkiemOczywiście nie tylko fryzury z luźnych włosów skłaniają się ku przedziałkowi po środku. Wielu stylistów twierdzi, że włosy z przedziałkiem na środku przyciągają wzrok. Ponadto, taka fryzura całkowicie usuwa włosy z twarzy, otwiera ją i czyni na niej akcent. Warto więc pomyśleć o modnym makijażu! Jaka fryzura będzie wyglądać najlepiej? Bardzo szczelny, minimalistyczny pakiet. Taka fryzura stworzy również efekt uniesienia, więc nawet nie kwestionuj jej uniwersalności.

7.

Kucyk

z przedziałkiemTo samo można powiedzieć o kucykach z przedziałkiem na środku: proste, stylowe, wygodne, uniwersalne! Sprawdźcie, jak na tym zdjęciu wygląda Chloë Sevigny. Tę fryzurę można uzupełnić dodatkami i biżuterią. Dobrą opcją będzie aksamitna wstążka. Doda on fryzurze elegancji i kobiecości.

8. Krótka fryzura z przedz

iałkiem

Pokaz Zimmermanna pokazał, że fryzura z przedziałkiem pośrodku nie zna granic: krótka fryzura i kręcone loki korzystnie obramowują twarz modelki z przedziałkiem pośrodku i sprawiają, że jest ona bardziej zaokrąglona.

9. Warkocze z przedziałkiemKolejna stylowa opcja od Etiudy. Bardzo delikatne warkocze i przedziałek na środku to naturalnie afrykańskie inspiracje. To styl dla odważnych, ale efekty są tego warte. Pamiętaj, że możesz nosić warkocze, pół warkocze, koki i kucyki z przedziałkiem na środku. Możliwości są nieograniczone!

Jesteśmy pewni, że już zdecydowałaś się na jedną z tych stylowych opcji. Bądź na szczycie akcji, nadążaj za modą. A jeśli praca pochłania cały Twój czas, poznaj 10 prostych i stylowych fryzur dla zapracowanych kobiet.
Artykuł dyskusyjny
  • Wiadomości na
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn
  • Czytaj także
  • Comments Off on