Manicure "kocie oko": trendy i innowacje na 2022 rok

Udostępnij:

Manicure typu "kocie oko": trendy i innowacje na rok 2022

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure Jeśli manicure w stylu kociego oka jest jednym z Twoich ulubionych, to poniżej przedstawiamy najmodniejsze propozycje na rok 2022. Ta sztuka zdobienia paznokci została wymyślona dawno temu, ale nie traci na popularności i dziś. Co więcej, mistrzowie nauczyli się czynić je jeszcze bardziej interesującymi i oryginalnymi. Zapoznajmy się z odmianami "kociego oka" i rozważmy stylowe pomysły.Manicure w kształcie kociego oka: modne pomysły 2022 Manicure

w kształcie kociego oka wykonuje się za pomocą specjalnych magnetycznych lakierów do paznokci. Lakier do paznokci nakłada się najpierw na powierzchnię paznokcia, a następnie za pomocą magnesu sprawia się, że cząsteczki lakieru przemieszczają się wewnątrz paznokcia. Unoszą się one i przesuwają za magnesem, tworząc niezwykłe wzory. Dzięki istnieniu różnych magnesów można tworzyć na powierzchni paznokci różne wzory
  • : pionowe;
  • poziome;
  • ukośne

;

  • okrągłe


  • .  • Ten
wzór na paznokciach wygląda bardzo nietypowo i pięknie mieni się w słońcu. Może być noszony samodzielnie lub uzupełniony o jakąś ozdobę - wszystko zależy od Twojego życzenia. Oto najbardziej stylowe pomysły na kocie oczy, które możesz powtórzyć.

Jednokolorowe

Kocie Oko jest dobre, ponieważ można je nosić bez żadnych ozdób. Hipnotyzujące opalizowanie, które najlepiej widać pod światło, wygląda wspaniale. Im ciemniejszy kolor, tym lepiej widoczny jest wzór i tym ładniejszy wydaje się projekt. Jedyną rzeczą, którą można zmienić, jest kierunek wzoru.


Szronione kocie oko

Ten manicure może być również wykonany z oszronionym topem. W tym przykładzie widać połączenie matowego i błyszczącego wykończenia w pięknym szmaragdowym kolorze. Uzupełnieniem wzoru jest imitacja kropli wody zamarzniętych na powierzchni paznokci.


Na

poniższym zdjęciu widać, jak pięknie wygląda manicure kocie oko z efektem srebra. Proces jest szybki, a rezultat naprawdę wspaniały. Jest dyskretny, więc będzie pasował do każdej stylizacji.


Paleta czarno-szara

Cat's Eye Jak już wspomniano, kocie oko najlepiej wygląda w ciemniejszych odcieniach. Dlatego chcemy pokazać Ci projekt wykonany w palecie czerni i szarości. Ponadto, dzięki imponującej długości paznokci, wzór jest doskonale widoczny.


Luksusowe d

żetów Jeśli chcesz uzupełnić swój manicure i uczynić go jeszcze bardziej oryginalnym, możesz użyć dżetów. Kamienie te wyglądają atrakcyjnie w niemal każdym projekcie, jeśli są stosowane z umiarem. Tutaj są one umieszczone tylko na jednym gwoździu w formie węża.


Manicure francuski

Dość nietypowo wygląda manicure kocie oko w połączeniu z manicurem francuskim. Oto kilka opcji wykonania. Po pierwsze, możesz całkowicie pokryć paznokcie lakierem z cząsteczkami magnetycznymi, a na końcówkach zrobić paski innym lakierem. Po drugie, możesz powtórzyć wzór z prezentowanego zdjęcia - spraw, by powłoka była jak najbardziej naturalna, i narysuj paski lakierem magnetycznym.


Konstrukcja siatki

Ciekawy pomysł został przedstawiony na poniższym zdjęciu. Na początku wykonano monochromatyczną powłokę z lakierem magnetycznym w kolorze żółto-zielonym, ale nie poprzestano na tym. Siatka namalowana na wierzchu sprawiła, że powierzchnia paznokcia przypomina skórę węża, co wygląda oryginalnie.


Wielokolorowe paznok

cie Jeśli chcesz nadać swoim paznokciom odrobinę koloru, możesz pokryć wszystkie paznokcie różnymi lakierami z cząsteczkami magnetycznymi. Nie będziesz mógł oderwać wzroku od takiego piękna i będziesz nieustannie podziwiać swoje dłonie.


Wzór trójkątny

Wspomnieliśmy wcześniej, że układ wzoru można zmieniać, używając różnych magnesów. Sam lakier ma tutaj bardzo bogaty i atrakcyjny fioletowo-żółty odcień. Jednak w tym przykładzie można również zobaczyć oryginalną formację trójkąta.


Z

rysunkami

Manicure w kształcie kociego oka można uzupełnić różnymi rysunkami, jeśli chcesz, a tutaj wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Na przykładzie widać manicure, który jest odpowiedni na zimną porę roku. Białe płatki śniegu na nasyconym zielonym tle wyglądają wspaniale.


Złoty odcień

Na kolejnym zdjęciu pokazano pokrycie o pięknym, złoto-różowym odcieniu. Ponieważ kolory są jasne, sam wzór jest nieco trudniejszy do zauważenia, ale jeśli spojrzeć na to wykończenie pod słońce i poruszyć palcami, to jest to niesamowity widok!


Manicure księżycowy

będzie modny w 2022 roku i można go łączyć również z manicurem w kształcie kociego oka. W tym wzorze, oprócz tej techniki i manicure księżycowego, występują również rysunki w formie małych różyczek oraz kropki ułożone w formie łuku.


Kolor kociego oka w odcieniu czerwonym jest bardzo ładny i luksusowy. Można się o tym przekonać, oglądając zdjęcie, na którym czerwony lakier miesza się z czarnym, tworząc niesamowity obraz. Dla miłośniczek czerwonego lakieru do paznokci jest to świetny sposób na rozcieńczenie ulubionego wzoru.


Jasny man

icure Manicure typu "kocie oko" wykonany w jasnym odcieniu jest odpowiedni dla dziewczyn, które nie lubią zbyt krzykliwych i ciemnych paznokci. Zdjęcie przedstawia wzór w kolorze beżowo-mlecznym, który pięknie się mieni i przypomina powierzchnię pereł.


Z wzorem i brokatem

Ten ostatni wzór jest dość specyficzny dla dzisiejszych czasów, ale można go zmienić, dostosowując do własnych preferencji. Znajdują się na nim wzory w odcieniach szarości oraz cekiny, które całkowicie pokrywają jeden paznokieć, a także dość realistyczny pająk. Można go również zastąpić czymś ładniejszym.Jak widać, manicure typu "kocie oko", modny w 2022 roku, jest bardzo uniwersalny. Lepiej wygląda w ciemnych odcieniach lakieru do paznokci, ale są też jego jasne warianty. Taka sztuka zdobienia paznokci może zdobić zarówno krótkie, jak i długie paznokcie, a także przyciągać uwagę do rączek. Skorzystaj z naszych pomysłów i bądź zawsze na szczycie!
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze