Czas na urodę: Ksenia Borodina wymienia 3 najlepsze zabiegi kosmetyczne tej wiosny

Udostępnij:

Czas na piękno: Ksenia Borodina wymieniła 3 najlepsze zabiegi kosmetyczne na wiosnę

Pomysły na piękno /... Porady gwiazd

Prezenterka telewizyjna poświęca dużo czasu na dbanie o siebie, co pozwala jej wyglądać dużo młodziej niż ma 37 lat
.Ksenia Borodina, komunikując się ze swoimi subskrybentami na Instagramie w formie pytań i odpowiedzi, opowiedziała, jakie zabiegi preferuje, aby zachować młodość tej wiosny. Prezenterka dużo pracuje i jest zajęta swoją rodziną - wraz z mężem Kurbanem Omarovem wychowuje dwie córki. Dlatego znalezienie czasu na zadbanie o siebie nie jest łatwe. Ale jej się to udaje. A wybory Borodiny w tym roku to: masaż twarzy, świeży manicure i hollywoodzki eco-tan. Dzięki prostym zabiegom 37-letnia Ksenia da wielu młodszym modelkom przewagę.

Masaż twarzyZabieg

ma na celu pobudzenie krążenia krwi, co pociąga za sobą poprawę jakości skóry. Proces masażu jest nie tylko korzystny, ale również przyjemny. Główną zaletą masażu twarzy jest nietraumatyczna praca, która buduje więź z wyglądem i sprawia, że kobiety nie czują się skrępowane swoimi przebarwieniami. Masaż twarzy najczęściej wykonywany jest nawilżonymi dłońmi, ale użycie specjalnych wałków lub płytek guache tylko zwiększa korzyści dla ciała. Regularne dbanie o siebie może sprawić, że Twoja cera będzie wyglądać świeżo i zdrowo.
Jak każdy zabieg, masaż twarzy ma swoje wady. Należy pamiętać, że masaż nie gwarantuje długotrwałego efektu. Nawet jeśli bezpośrednio po zabiegu zobaczysz w odbiciu napiętą, promienną twarz, nie należy robić sobie nadziei - przez tygodnie i lata efekt nie będzie trwały. Należy również pamiętać o następujących przeciwwskazaniach: rozszerzone pory, skóra tłusta i/lub reaktywna oraz couperose. Dlatego przed podjęciem decyzji o masażu najlepiej jest skonsultować się z lekarzem.

A jeśli szukasz tańszej opcji, sprawdź nasz artykuł o jodze twarzy, w którym znajdziesz wskazówki dotyczące ujędrniania i łagodzenia zmarszczek.

Świeży manicureManicurenie jest obowiązkowym zabiegiem kosmetycznym, jednak tak mocno zakorzenił się we współczesnym życiu, że nie każda dziewczyna wyobraża sobie siebie bez jasnej powłoki na paznokciach

.

Świeży manicure sprawia, że dziewczyny czują się pewniejsze siebie i piękniejsze. Dla Borodiny to również wiele znaczy, ponieważ ma swój własny salon kosmetyczny.

Wielu niedoświadczonych mistrzów argumentuje, że paznokcie muszą odpocząć po lakierowaniu, w przeciwnym razie ich jakość wyraźnie się pogorszy. Stwierdzenie to nie jest jednak prawdziwe. Wystarczy tylko znaleźć profesjonalnego technika paznokci, który zna się na tym doskonale - i powierzyć mu swoje dłonie.

Hollywoodzki eco-tanznany

jest równieżjako opalanie trzcinowe, opalanie błyskawiczne lub glamming

.

Zabieg wydaje się dość ryzykowny dla osób, które nigdy go nie wykonywały, ale nie trzeba się bać ekoopalacza. Hollywoodzki ecotan będzie czarodziejską różdżką dla tych, którzy przygotowują się do ważnego wydarzenia i pragną jutro błyszczeć złotą opalenizną. To jest największy plus tej metody opalania - czas. Wystarczy 15 minut, aby uzyskać równomierny, złocisty blask. Kolejną zaletą jest to, że opalanie trzcinowe nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań, jest nawet hipoalergiczne. To właśnie skłania Ksenię Borodinę do jego wyboru - prezenterka nie chciałaby ryzykować swoim wyglądem.
Aby uzyskać idealną dla siebie opaleniznę, warto wcześniej skonsultować się z salonem opalania, aby dowiedzieć się, jaki odcień balsamu sprawi, że będziesz zadowolony. Utrzymuje się do 14 dni.

Jak więc dbasz o siebie tej wiosny? Podziel się swoimi sekretami urody w komentarzach.
Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze