Subtelny, delikatny manicure: stylowe pomysły dla każdego

Udostępnij:

Subtelny i delikatny manicure: stylowe pomysły dla każdego

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure Jeśli uwielbiasz delikatne manicure, dowiedz się, jakie warianty wzorów będą najmodniejsze w 2022 roku. W rzeczywistości subtelne malowanie paznokci może być różnorodne, o czym przekonasz się sama. Mamy nadzieję, że nasz wybór okaże się przydatny, a kilka ciekawych pomysłów zostanie zapamiętanych.


Piękne delikatne manicure: Pomysły na modę 2022

Stworzenie harmonijnego wyglądu wymaga czegoś więcej niż tylko doboru stroju. Ważną rolę odgrywają fryzury, manicure i makijaż. Ten wzór manicure ma tę zaletę, że pasuje do niemal każdego stroju, zwłaszcza jeśli wybierzesz uniwersalny odcień. Wzór może być również inny - geometria, cekiny, folia, rysunki i inne elementy dekoracyjne doskonale pasują do delikatnej sztuki zdobienia paznokci. Najważniejsze jest to, że te detale są małe i znajdują się tylko na kilku gwoździach. Jest wiele do powiedzenia, ale lepiej zobaczyć to raz. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Najnowsze trendy w stylizacji

paznokci

na rok 2022 zalecają, aby zdecydować się na manicure z geometrią. Jeśli się postarasz, może to być również bardzo delikatne. W tym przypadku pokrycie jest wykonane w kolorach brzoskwiniowym i białym. Na paznokciu palca serdecznego zastosowano technikę przestrzeni negatywnej. Niepomalowana część paznokcia ma kształt trójkąta i tworzy granicę między kolorami.


Marmurowy manicure w odcieniu nude

Nie zapomnieliśmy wspomnieć o marmurowym manicure w tym wyborze, ponieważ chodzi o delikatność. Trzy paznokcie są tu pokryte jasnoróżowym lakierem, a dwa pozostałe mają imitację marmurowej powierzchni w biało-różowych odcieniach. Wzór jest ozdobiony cekinami, dzięki czemu jest jeszcze bardziej atrakcyjny.


Dyskretny wzór z d

żetami Na poniższym zdjęciu można zobaczyć inną wersję delikatnego manicure, który jest uważany za modny w 2022 roku. Jest on wykonany w biało-różowej kolorystyce. Jeden paznokieć jest tu pokryty białym lakierem, drugi różowym, a całość uzupełnia wiele małych dżetów. Na paznokciach bez kamyków zastosowano technikę ombré - płynne przejście między odcieniami różu i bieli. Wszystkie elementy wyglądają harmonijnie i bardzo delikatnie.


Kłos pszenicy

Najbardziej popularnym i modnym kształtem paznokci w 2022 roku jest kształt migdała. Dlatego też chcielibyśmy zaproponować Państwu stylowy wzór dla paznokci w kształcie migdałów. Wykończenie jest matowe, w odcieniu jasnego beżu. Na jednym z gwoździ znajduje się niezwykle piękna ozdoba w postaci kłosu pszenicy. Ma dużą objętość i jest błyszcząca, dzięki czemu wygląda podwójnie atrakcyjnie.


Manicure

,

w którym wszystkie paznokcie pokryte są różnymi odcieniami lakieru do paznokci, jest zawsze bardzo oryginalny. Ponieważ w tym wyborze znajdują się tylko delikatne opcje manicure, umieściliśmy tutaj najbardziej odpowiednie wzory tego typu.
Kolory są tu delikatne i dobrze ze sobą współgrają. Taki manicure może być wykonywany w zimnych porach roku, ponieważ kojarzy się z ciepłem i przytulnością.


Gałązki na bazie matowej

Manicure, który właśnie oglądasz, ma dwa rodzaje krycia - błyszczące i matowe. Oba mają jednak beżowy odcień. Taki delikatny manicure można wykonać na krótkich paznokciach i będzie on wyglądał wspaniale. Wzór jest obecny na paznokciach z matową bazą i jest przedstawiony za pomocą cienkich gałązek.


Delikatny mniszek

Delikatny wzór można wykonać nie tylko przy użyciu palety nude. Jak widać, tutaj głównym odcieniem jest niebieski, ale projekt wygląda bardzo wyrafinowanie i lakonicznie. Tutaj paznokieć palca serdecznego różni się od pozostałych, ponieważ jest pokryty białym lakierem do paznokci i ma namalowany uroczy mniszek lekarski. Taki wzór będzie doskonale pasował do wiosennych i letnich stylizacji, ponieważ w pełni oddaje atmosferę tego czasu.


Kolejny projekt

jest

nie mniej przyciągający uwagę niż poprzednie. Paznokcie są tu pomalowane na bardzo piękny beżowy kolor. Występuje tu również złoto w postaci elastycznych pasków. Znajdują się one na wszystkich paznokciach w półkolu, ale nie dotykają tipsów. Na jednym paznokciu znajduje się również mały kamyk w złotym kolorze. Mimo że wzór ten jest obecny na wszystkich palcach, wygląda on odpowiednio.


Minimalizm z kropkami

Na kwadratowych paznokciach można wykonać wzór, który widać na zdjęciu poniżej. Powłoka w tym przypadku jest wykonana za pomocą transparentnego lakieru o mlecznym odcieniu. Wzór ten jest odpowiedni tylko dla paznokci w kształcie kwadratu, ponieważ całkowicie go powtarza. Są to białe kropki, umieszczone w rogach płytek paznokciowych. Bardzo proste, a jednocześnie oryginalne.


Manicure francuski z francuskim wzorem

należy jednoznacznie do delikatnych i uniwersalnych opcji manicure. W tym przypadku może on być biały, jak w wersji klasycznej, lub mieć dowolny inny kolor. My jednak chcielibyśmy zaproponować Ci pomysł na biały manicure francuski z dodatkowym wzorem. Zwróć uwagę, że lakier bazowy zawiera małe cekiny. Na paznokciu palca serdecznego znajduje się mały wzór w kształcie wiru.


Wosk

pajęczynowaty

nadaje paznokciom specjalny metaliczny połysk i sprawia, że ich powierzchnia przypomina perły. Spójrz na zdjęcie - tutaj główny płaszcz jest wykonany w delikatnym różowym kolorze z wykorzystaniem pajęczyny. Całości dopełnia jednak zgrabny i subtelny wzór - pajęczyna wykonana białym lakierem w poprzek paznokcia. Rezultat jest taki, jak chciałeś - subtelny i zwięzły.


Lakier do paznokci z cekinami

musi być odpowiednio traktowany. Zbyt duża ich ilość spowoduje, że będą wyglądały krzykliwie. Jeśli jednak wykonasz wzór taki, jak na zdjęciu, rezultat manicure z cekinami będzie bardzo delikatny i powściągliwy. Część paznokci jest tu pokryta lakierem w kolorze mlecznym, jeden paznokieć jest całkowicie pokryty cekinami, a na jednym paznokciu cekiny są ułożone chaotycznie.Delikatny manicure z modnym wzorem to jedna z tych opcji, które nigdy nie wychodzą z mody, a w 2022 roku będą równie aktualne. Nadaje się dla kobiet w każdym wieku i sprawia, że dłonie są bardziej zadbane. Pomysłów jest mnóstwo, więc wybierz swój ulubiony i udaj się do swojego majsterkowicza.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze