10 pomysłów na noworoczne maski przeciw koronawirusom

Udostępnij:

10 pomysłów na maskę noworoczną Coronavirus Pomysły na maskę

Beauty / Pomysły na metamorfozę

Myślisz już o swoich sylwestrowych planach? Jeśli tak, pomyślmy nie tylko o menu, wyborze prezentów i dekoracji, ale także o ochronie przed pandemią COVID-19. Proponujemy zapoznać się z pomysłami na stylowe i jednocześnie ochronne maski sylwestrowe.


Zbliża się nowy rok i wiele osób nie może się doczekać jego nadejścia. Rok 2020 jest dla wszystkich męczący z powodu pandemii i kwarantanny, dlatego szczególnie cieszymy się na ucztę. Czas na dekorowanie choinki, czas na kupowanie produktów na pyszną sałatkę Oliviera (tylko nie jedzcie jej teraz, to na Sylwestra!) i pakowanie prezentów. Cóż, aby mieć wakacje przeszedł i zabawy, i bez choroby, lepiej jest myśleć z wyprzedzeniem o opcji maski karnawałowe na Nowy Rok, chroniąc przed koronawirusem.

1. Grinch Maski

"The Grinch - The Christmas Snatcher" to idealna zimowa książka o tym, jak ważne jest utrzymanie świątecznego ducha przy życiu. Osobiście, ze wszystkich masek, to pomysły złośliwego zielonego Grincha z jego kwaśną miną, która przemówiła do mnie. Mam ten sam kubek, kiedy myślę o koronawirusie i niekończących się kwarantannach. Ugh, chciałabym, żeby znaleźli szczepionkę na Sylwestra.

Szacunek i ukłony dla autora napisu. Dosłownie z angielskiego, maski mówią: "Nienawidzę tego nosić", "Darmowe uściski. Tylko żartuję. Nie dotykaj mnie.", "Załóż tylko tę głupią maskę, umyj też ręce".Fajne byłyby też zimowe maski, które zakrywają szyję. Oto zdjęcie twarzy Grincha i części kostiumu Mikołaja. Przebierał się w nią, gdy wychodził kraść prezenty.


2. Choinka i Santa maski

Ojciec Boże Narodzenie lub Święty Mikołaj są idealne postacie do tworzenia masek świątecznych. Kiedyś wpadłem na niesamowity pomysł (niestety, nie zachowałem tego zdjęcia). Była to maska z doklejoną brodą Świętego Mikołaja. No, a jeśli nie chcesz zawracać sobie głowy brodą, możesz po prostu kupić maski z rysunkami.

Oprócz Mikołaja, dobrym pomysłem jest biała maska ze złotą choinką. Powinien wyglądać stylowo i elegancko.


3. Maska dla Ojca Świąt

Mówiąc o Mikołaju, Mikołaju i kanonicznej brodzie. A co powiesz na to? Czerwona maska wykończona jest obramowaniem z białego puszystego futerka, bardzo w stylu stroju Świętego Mikołaja. A najfajniejsze jest to, że taką maskę można szybko zrobić własnoręcznie. Wystarczy wziąć czerwoną szmatkę i dowolną puszystą białą tkaninę.


4. Maski z Santa reniferów

Vixen, Dixen ... ktoś jeszcze ... Ach, nie pamiętam wszystkie nazwy reniferów Mikołaja. Zawsze rozpoznaję tylko Rudolfa, którego ogromny czerwony nos oświetla drogę innym reniferom przez śnieżne sylwestrowe noce.

5. Maska "Home Alone"

Pamiętacie świąteczne i sylwestrowe filmy z serii "Home Alone"? W jednej z części mały bohater Macaulay'a Culkina postanowił być dorosły: ogolił się i spryskał twarz wodą kolońską, a potem zaczął histerycznie krzyczeć, bo woda kolońska poparzyła skórę dzieci. Zdjęcie przedstawia dorosłego Macaulaya z maską kopiującego fragment filmu. Wygląda trochę przerażająco, przypominając Krzyk Muncha. Ale jednocześnie maska wygląda dość zabawnie.


6. Maska z girlandami

Jaskrawo kolorowa girlanda rozweseli wszystkich! Jeśli chcesz pomalować swoje własne światła, oto mały trik, aby maska wyglądała jakby świeciła: nałóż odrobinę białej farby na środek każdego światła i zszorstkuj je.


7. Kreskówkowe maski

Małe dzieci nie mogą znieść noszenia masek i ja je doskonale rozumiem. Czy chcesz, aby Twój maluch trzymał maskę na sobie? Następnie kup im słodkie maseczki antywirusowe dla dzieci z ich ulubionymi kreskówkami.


8. Holiday noc maski

Rysunki w stylu "The Night Before Christmas" będzie wyglądać świąteczne i niezwykłe. Oczywiście, nie miałem na myśli książki Gogola. Chociaż... nie miałabym nic przeciwko masce z diabłem kradnącym księżyc z nieba.


9. Maski

dla zwierząt Bardzo urocze obrazki, na których zwierzęta mają na sobie zimowe ubrania w stylu świątecznym: skarpety w paski, sweter, szaliki. Gałązki sosny, szyszki i jagody ostrokrzewu pięknie uzupełniły leśne motywy.


10. Świecące maski

Fajerwerki, girlandy, świecidełka... Sylwester zawsze jest rozświetlony jasnymi światłami. Dlaczego więc nie wybrać masek, które świecą w ciemności, tak jak girlandy? Jak to...Albo to...A poza tym, takie maski wyglądają ciekawie.Kiedy kwarantanny i pandemie odejdą w niepamięć, będzie można je wykorzystać na imprezy i dyskoteki.Ludzie są niesamowitymi istotami. Potrafimy się dostosować nawet do najbardziej nieprzyjemnych warunków! Nie wierzysz w to? Jak inaczej można wytłumaczyć pojawienie się świątecznych masek ochronnych, takich jak maski karnawałowe na Halloween? Przy okazji, jeśli zrobiłeś lub kupiłeś maski wielokrotnego użytku na Halloween, możesz użyć ich również na Sylwestra. Dlaczego miałoby się to zmarnować?

Jeśli myślisz nieszablonowo, zawsze można wymyślić stylowe i ochronne pomysły maski do włączenia do sylwestra kostiumy tematyczne. Nie pozwól, aby koronawirus zepsuł Ci świąteczny nastrój. Jeśli życie rzuca cytryny, zrób lemoniadę, a jeśli życie rzuca kwarantannę, zrób własnoręcznie oryginalne maseczki antywirusowe. Bądź kreatywny i bądź pozytywnie nastawiony!

Obchodź święta w gronie najbliższych, myj ręce, noś maseczki i dbaj o swoje zdrowie. Szczęścia, zdrowia i dobrego nastroju dla wszystkich. I szczęśliwych świąt dla wszystkich!
Autor: Mira Kirova Artykuł dyskusyjny
  • Nowy Rok i Boże NarodzenieAktualnościPowiedz
znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Czytaj także
  • komentarze