Modny minimalizm na paznokciach: 12 najlepszych pomysłów

Udostępnij:

Modny minimalizm na paznokciach: 12 najlepszych pomysłów

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure Manicure w stylu minimalizmu nawiązuje do jednego z najmodniejszych, ponieważ nigdy nie traci na aktualności. Jego główną cechą wyróżniającą jest całkowity brak wzoru lub jego minimalna ilość. Dzięki temu paznokcie nie wyglądają nudno, a jednocześnie widać, że kobieta ma dobry gust. Dziś znajdziesz najbardziej stylowe pomysły na minimalistyczny manicure, a niektóre z nich możesz wykorzystać na swojej liście.


Modny minimalizm na paznokciach: top 12 pomysłów

Kiedy dziewczyny przychodzą do mistrza, od liczby odcieni lakieru do paznokci i różnych elementów wystroju po prostu razmezatsya oczy. Chcą nałożyć na paznokcie wszystko naraz! Jeśli jednak i ty masz takie pragnienie, pamiętaj, że wszystko, co dobre, musi mieć swój umiar. Projekt z dużą ilością dekoracji zawsze wygląda niesmacznie i niedorzecznie, więc nie popełniaj takich błędów.

Minimalistyczna stylizacja paznokci to nie tylko monochromatyczne wykończenie. Może zawierać rysunki, kształty geometryczne, dżet, cekiny, a także wykorzystywać kilka technik jednocześnie. Najważniejsze jest to, że tych wszystkich szczegółów nie powinno być dużo i powinny zajmować niewielką powierzchnię paznokcia. A teraz przejdźmy od teorii do praktyki i rozważmy 12 najpiękniejszych opcji minimalizmu w manicure.
Pierwszą i najbardziej przewidywalną opcją dla minimalistycznego manicure jest wykończenie

monochromatyczne

. Jeśli nie podążasz za modą i nie interesujesz się najnowszą sztuką zdobienia paznokci, zawsze możesz bezpiecznie zrobić sobie taki manicure. Zawsze będzie odpowiednia i uzupełni każdy obraz.


Wykończenie nude z małymi błyszczykami

Minimalistyczny manicure będzie wyglądał schludnie z błyszczykami, jeśli użyjesz ich tylko odrobinę. Przykładem może być wzór w naturalnym odcieniu beżu. Uzupełnieniem są małe, subtelne kropeczki, które narysowano lakierem brokatowym. Paznokieć u stopy różni się od pozostałych paznokci, ponieważ ma namalowane małe serduszka białym lakierem do paznokci. Podobny wzór można wykonać z najmniejszych dżetów.


Zgrabny

kształt

geometryczny

Kształty

geometryczne

zawsze wyglądają stylowo, ponieważ są proste i dobrze zdefiniowane. Na zdjęciu przedstawiona jest minimalistyczna wersja geometrii na paznokciach.

Wykończenie w tym przypadku jest matowe, w kolorze beżowym. Dwa paznokcie są całe w kropki, trzy na palcu wskazującym i tylko jeden na palcu serdecznym. Pozostałe dwa paznokcie mają szerokie pasy w kolorze terakoty. Mimo tak jaskrawego odcienia, cała konstrukcja wygląda bardzo powściągliwie.


Manicure ze złotymi

paskami

Poniższy wariant, w którym zastosowano złote, elastyczne paski, również pasuje do manicure z minimalną ilością wzorów. Paznokcie pokryte są delikatnym różowym lakierem do paznokci, który wygląda bardzo naturalnie. Mimo że paski są przymocowane do wszystkich gwoździ, wzór nie okazał się przesycony. A pomysł na ukośne ułożenie sprawia, że ten manicure jest jeszcze bardziej oryginalny i niezapomniany.


Delikatny man

icure brokatowy Jeśli chcesz urozmaicić swój monochromatyczny manicure, możesz użyć brokatu jako elementu dekoracyjnego. Spójrz na zdjęcie: lakier bazowy jest błyszczący i ma klasyczny beżowy odcień. Palec serdeczny jest ozdobiony żywym, ale dyskretnym, brązowym brokatem.


Odcienie takie jak

beżowy

, kremowy lub mleczny są zazwyczaj wybierane przez dziewczyny, które kochają klasykę. Przedstawiony tu wzór jest jedną z tych odmian, ponieważ pokrycie ma bardzo atrakcyjny mleczny odcień. Dodatkowo w pobliżu podstawy paznokcia znajdują się małe, starannie wykonane detale. Są to elastyczne paski w kolorze srebrnym, a także dżet.


Trójkątny francuski

Klasyczny francuski można od razu nazwać jedną z opcji minimalistycznych, dlatego jest on obowiązkowym elementem tego wyboru. Jedyną rzeczą, która przyciąga wzrok, są powstałe w ten sposób trójkąty. Chociaż w rzeczywistości paznokcie mają kształt migdałów, trójkąty sprawiają, że wyglądają jak spiczaste.


Zmodyfikowany manicure francuski

Poniższy wzór ma coś wspólnego z manicurem francuskim, ale został całkowicie zmieniony, aby uzyskać minimalistyczny efekt. Wykończenie w tym przypadku jest stonowane i ma beżowy odcień. Na końcach paznokci znajdują się delikatne narożniki, które nawiązują do kwadratowego kształtu paznokcia. Ten wzór jest bardzo łatwy do wykonania i nie zawiera żadnych niezwykłych szczegółów. Ale jednocześnie jest tak interesujący, że od razu przyciąga uwagę.


Motywy kwiatowe

Wzór, który przedstawia rysunki na paznokciach, bardzo łatwo jest zepsuć, jeśli przesadzi się z kreatywnością. W związku z tym należy preferować minimalistyczną wersję takiej sztuki zdobienia paznokci. Ten manicure jest wykonany w subtelnych kolorach szarości i bieli, a tylko dwa paznokcie są ozdobione motywami roślinnymi. Są to gałązki z listkami, wykonane czarnym lakierem i subtelnymi cekinami.


Perfekcyjne paski

Kolejny manicure zachwyci perfekcjonistki, ponieważ jest naprawdę perfekcyjny. Wykończenie w tym przypadku niemal zlewa się ze skórą palców i jest wykonane matowym topem. Główny nacisk kładzie się jednak na złote paski, które są rozmieszczone dokładnie na środku każdego paznokcia. Jest to wzór, który może być ozdobą każdej dłoni i uzupełnieniem każdego wyglądu.


Płynna zmiana odcieni

Manicure bez wzoru można nieco urozmaicić, a na zdjęciu pokazano, jak to zrobić. Musisz wybrać pięć lakierów z tej samej palety i nałożyć każdy z nich na osobny paznokieć. Przykład przedstawia matowy manicure w pięknej purpurowej palecie.


Motywy morskie

Ostatecznie wybrany wzór powinien wywoływać skojarzenia z morzem i relaksem. Jest on w pewnym stopniu podobny do francuskiego, ale delikatny niebieski lakier na końcówkach paznokci naśladuje tutaj fale. Tak drobne szczegóły, jak ptaki na paznokciu obrączki, w pełni zanurzają nas w temat.


Jeśli podążasz za trendami w modzie na rok 2022, z pewnością powinnaś w tym roku przynajmniej kilka razy zrobić sobie minimalistyczny manicure. Zapoznaj się z naszymi najważniejszymi wskazówkami, poproś o radę swojego majstra lub wymyśl własne, niepowtarzalne warianty.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze