9 najprostszych i najbardziej stylowych fryzur z warkoczem

Udostępnij:

9 najprostszych i najbardziej stylowych fryzur

z warkoczami Pomysły na urodę Pomysły na fryzury Warkocze są bardzo pięknym i praktycznym detalem każdej fryzury. Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są długie, krótkie, kręcone czy półkręcone, istnieje tak szeroka gama fryzur z warkoczami, że możesz je nosić bez względu na długość włosów. Z pewnością spodoba Ci się jedna z dziewięciu modnych fryzur z warkoczami.

Fryzury są cechą charakterystyczną każdej stylizacji, prawda? Chcemy wyszczuplić nasze twarze za pomocą fryzur, szukając fryzur z korektorem, które są bardziej skuteczne niż konturowanie. A co powiedzieć o uroczystych wydarzeniach! Panny młode spędzają tygodnie próbując wybrać jedną z najbardziej stylowych fryzur ślubnych. Latem trudno jest wybrać piękną i wygodną fryzurę, w której będziemy czuć się komfortowo w upale. Ale rozwiązanie już dawno zostało znalezione! Warkocze to właśnie taka prosta, stylowa i wygodna fryzura, którą pokochały gwiazdy i blogerki modowe. Istnieje wiele stylów i kształtów do wyboru, dzięki czemu można wybrać odpowiedni dla każdej stylizacji. Oczywiście niektóre z nich wymagają więcej czasu, a nawet pomocy stylistów, ale nie martw się! W końcu proponujemy spojrzeć na łatwiejsze, ale nie mniej piękne i praktyczne fryzury z warkoczami. Długość włosów nie ma znaczenia, liczy się tylko wyobraźnia i chęci.

1. PrzeplataniePlecione fryzury mogą być idealne na każdą okazję, nawet na wesele. Fryzury takie jak ta na zdjęciu są dość łatwe do wykonania i przypominają fryzury cygańskie. Najważniejszą rzeczą w tej fryzurze są dwa cienkie warkocze, jakby oddzielone od głównej fryzury. Zaczynają się one za uszami i biegną w dół do klatki piersiowej. Reszta włosów została splątana w różne warkocze.

2. Luźne war

kocze

To bardzo swobodna i prawdopodobnie znana fryzura. Jednak ten wygląd jest również obowiązkowy dla blogerek modowych. Dlaczego? Ponieważ jest to fryzura, która całkowicie otwiera twarz i pozwala eksperymentować z luźnymi włosami. Możesz skręcić włosy w duże loki, cienkie loki, zrobić loki gofflé lub po prostu spłaszczyć je tak bardzo, jak to możliwe. Nawiasem mówiąc, loki są szczególnie popularne w tym sezonie. Sprawdź te 4 modne stylizacje z karbowanymi lokami.

3.

Plecione

fryzuryMila Jovovich zaprezentowała swoją idealną plecioną fryzurę. W tej stylizacji aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes. Zdecydowała się na niskiego boba z krótką grzywką i warkoczem przypominającym tiarę. A wszystko to oczywiście w niechlujnym stylu!

4. Krótkie warkocze z krótkimi włosamiKrótkie włosy nie są przeszkodą dla warkoczy. Jeśli masz włosy do ramion, możesz zapleść dwa warkocze i zabezpieczyć luźne pasma wsuwkami. Możesz również zdecydować się na poprzednią fryzurę - tutaj wszystko zależy od finezji i produktów, które utrzymają ją na miejscu.

5. Afrykańskie warkoczeRihanna powinna być główną inspiracją przy wyborze tej fryzury. Ona dokładnie wie, jak stworzyć stylowy wygląd z afrykańskimi warkoczami. Oczywiście ta fryzura zajmie sporo czasu, ale efekt jest tego wart. Poza tym należy wziąć pod uwagę zasady mycia włosów z afrykańskimi warkoczami. Aby utrzymać włosy w czystości, należy dobrze umyć ich nasadę. Ważne jest również stosowanie sprayu oczyszczającego i szamponu. A kiedy je rozplączesz, uzyskasz kolejną modną fryzurę sezonu: bardzo delikatne, bufiaste loki.

6. Pleciony ku

cyk

Ta fryzura jest odpowiednia dla dziewcząt z długimi włosami. Zrób bardzo wysoki kucyk (na koronie) i zabezpiecz go grubym aksamitnym warkoczem. Opleć kucyk na całej długości i zabezpiecz go. Możesz podzielić kucyk na dwie lub trzy części, aby wykonać kilka warkoczy. I nie przegap 7 najlepszych fryzur dla długich loków.

7. Łatwe warkoczeNiechlujna wersja z luźnymi końcówkami jest idealna dla modnego stylu streetwear. Niechlujne fryzury są w modzie, więc nie wahaj się ani chwili. Możesz wzmocnić swoje włosy i zrobić jeden lub więcej warkoczy objętościowych. Alternatywnie, możesz całkowicie wyprostować włosy, przedzielić je na środku i stworzyć dwa małe warkocze, które będą okalać twarz. Nie trzeba ich również upinać. To bardzo kobieca, prosta i stylowa fryzura.

8. Boczne warkoczeEmily Blunt po prostu uwielbia tego rodzaju fryzury. Na swój kolejny występ na czerwonym dywanie aktorka wybrała niski kok z bocznymi warkoczami. Płynnie łączy się z warkoczem, dodając fryzurze objętości. Kilka pasm należy pozostawić luźno, by okalały twarz.

9. KłosyKłosy stały się jedną z najpopularniejszych fryzur na imprezy. Jest to również idealna fryzura do codziennych fantazyjnych stylizacji, ponieważ jest zarówno wygodna, jak i piękna. Kolce świetnie sprawdzą się w stylizacjach plażowych. Jeśli chcesz więcej różnorodności, sprawdź 12 wygodnych fryzur na plażę.

Warkocze to raczej letnia fryzura, więc masz czas, aby wypróbować wszystkie letnie trendy, zanim sezon się skończy. Jesień jest tuż za rogiem! Świat mody już zas ugerowałtrendy na sezon jesień-zima 2019/2020, więc idź na zakupy i przygotuj się na nowy sezon.
Omów artykuł Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn
  • Przeczytaj również
  • Comments Off on