15 stylowych fryzur dla prostych włosów

Udostępnij:

15 Stylowe fryzury dla prostych włosów

Beauty Ideas Pomysły na fryzury

Niektórzy ludzie lubią włosy kręcone, inni lekko falowane, a jeszcze inni idealnie proste. Jeżeli taki właśnie styl preferujesz, zapoznaj się z naszą kolekcją modnych prostych fryzur.

1. Wyrwane końcówki i prosty przedziałek.

 


Kendall Jenner (jak wszystkie modelki) często zmienia fryzury. Dziewczyna była bardzo zadowolona z ostro zakończonej średniej fryzury na nieskazitelnie gładkich włosach z zadbanym przedziałkiem. Na ciemnych włosach, takie fryzury są szczególnie dobre, ponieważ włosy zaczynają błyszczeć przy najmniejszej grze światła.

 

 

2. Podtapirowane i mokre końcówki.

 


Piękna Margot Robbie najczęściej wybiera blond. Piękne są również blond i gładkie loki. Aktorka zaczesała włosy do tyłu, nadając im lekko "mokry" efekt. Przy okazji, imitacja mokrych włosów wraca do mody i jest jednym z trendów fryzjerskich tego sezonu.

 

 

3. Długi, nisko osadzony kucyk.

 


Emilia Clarke ciągle zmienia swoje fryzury, często czerpiąc inspirację od swoich bohaterek. Clarke ma piękne włosy, ale w przeciwieństwie do Dany Targaryen nie może pochwalić się naturalną długością. Jednak zawsze możesz przedłużyć włosy lub użyć przedłużaczy.

 

 

4. Wysoka mulica.

 


Kolejna gwiazda "Gry o tron" w naszym zestawieniu również zdecydowała się na kucyk, ale tym razem jest on wysoko upięty i w kolorze "malwinkle". Ta fryzura pozwoli Ci zebrać włosy w taki sposób, by nie przeszkadzały, a jednocześnie nie tracić na długości dzięki wysokości kucyka. Sophie Turner postawiła na styl retro z fryzurą inspirowaną latami 60. i lekko podkręconymi końcówkami.

 

 

5. Niski kucyk z grzebieniem z boku.

 


Fryzury Rihanny zawsze przyciągają uwagę swoją nieskazitelnością i stylem. Na tym zdjęciu piosenkarka ma nisko osadzony i bardzo długi kucyk, a kosmyki na czole ułożone są lekko na bok. Wygląda zalotnie.

 

 

6. Lisi kucyk

 


W tym przypadku nie mówimy o układaniu i upinaniu włosów w kucyk, ale o strzyżeniu. Jego osobliwością jest to, że zamki są przycięte po bokach, a w środku jest najdłuższy, więc wygląda jak ogon lisa. Fryzura Rihanny najlepiej prezentuje się na prostych włosach.

 

 

7. Grzebień i rama.

 


Michelle Trachtenberg często pokazuje swoje włosy przed kamerą w puszystych fryzurach. Włosy wyglądają na pełne objętości dzięki zaczesaniu ich na czubku głowy. Obramuj ją krótszymi puklami, które zwężą kształt twarzy, a nawet ukryją uszy.

Jest jeden minus pozbywania się łupieżu - niestety, lepiej nie mieć łupieżu na włosach. Na szczęście, możesz się go pozbyć - sprawdź nasze propozycje środków na łupież.

8. Tępy z przedziałkiem pośrodku


Starsza siostra wspomnianej wcześniej Jenner również uwielbia idealnie gładkie fryzury. Na tym zdjęciu Kim zdecydowała się na blunt haircut, który charakteryzuje się równo przyciętymi końcówkami włosów.