12 prostych fryzur, które sprawią, że staniesz się fashionistką 2020 roku

Udostępnij:

12 prostych fryzur, które sprawią, że staniesz się ostateczną fashionistką 2020

Beauty Ideas Pomysły na fryzury Aby fryzura wyglądała pięknie i stylowo, nie musi być skomplikowana. Sprawdź proste fryzury na 2020 rok, które już są trendy i zawładnęły światem urody.

1. Luźne włosy z obręcząObręcze, zwłaszcza z perłowymi ozdobami, to najbardziej stylowa i popularna ozdoba do włosów. Na szczycie popularności pozostanie przez cały 2020 rok. Dlatego nie mamy wątpliwości, że ta prosta fryzura będzie na czasie. Nie utrudniaj sobie życia, tylko zaopatrz się w stylową obręcz, no i nie zapomnij zadbać o zdrowie swoich włosów.

2. Długi pixie z wsuwkamiMamy prosty sposób dla dziewczyn z krótkimi włosami lub tych, które zapuszczają włosy po bardzo krótkiej fryzurze. Wystarczy zebrać grzywkę i podpiąć ją z boku za pomocą modnych spinek. Lepiej, jeśli jest ich kilka: z dżetami, z perłami, metalowe .... Nie bój się łączyć różnych opcji.

3. Romantyczny niski podmuchJak zrobić romantyczną fryzurę? Najważniejsze jest stworzenie pozorów niedbałości i odprężenia. Zrób lekkie loki i spulchnij je nieco palcami. Na szczycie głowy należy również ułożyć lekki koczek, który doda fryzurze objętości. Następnie zepnij włosy w niski kucyk. Skręć ją w kok i zabezpiecz spinkami. Pozostaw kilka pasm z przodu, aby obramować twarz. Nie zapomnijcie też o lakierowaniu całości.

4. Wysoki bufantTak, ta fryzura przeżywa swój powrót. Będzie on szczególnie popularny tej wiosny i lata. Noś je w casualowej stylizacji, jakbyś właśnie wyszła z siłowni. Nie trzeba robić zbyt ciasnego koka ani zabezpieczać go lakierem do paznokci. Zrób wszystko, aby wyglądało to naturalnie, niechlujnie, a nawet seksownie.

5. PółpasiecTa fryzura jest na liście trendów już od kilku lat. Oczywiście jego popularność utrzyma się w 2020 roku. Jedną ze stylowych odmian fryzury z pół warkocza jest wysoki top wiązany z luźnymi włosami. Zbierz górną część włosów (z przedziałkiem lub bez) i skręć ją w kok. Zabezpiecz gumką lub spinkami. Urok tej fryzury polega na tym, że wygląda ona swobodnie i bardzo stylowo. Dlatego nie ma potrzeby korzystania z naprawiacza.

6. Nisko zapleciony kucykNie martw się, nie jest to tak skomplikowane, jak może się wydawać na początku. Zacznij od tekstury włosów, tworząc lekkie loki i lekki tousle na górze. Następnie wydziel pasmo z boku i zaplataj je do tyłu od nasady. Aby nadać plecionce efekt 3D, wystarczy wyciągnąć nieco każdą jej część. Kontynuuj do końca i zabezpiecz gumką. Z włosów i końcówki warkocza zrób kucyk, ale pamiętaj, by zostawić kilka kosmyków, które będą stanowić ramę dla Twojej twarzy.

7. Regularna fryzura z pół warkocza.W każdym sezonie prym wiodą niechlujne fryzury i ta opcja jest tego dowodem. Prawie niemożliwe jest wykonanie dokładnie takiej samej fryzury jak na zdjęciu. Chodzi o improwizację, niechlujstwo. Wystarczy wziąć boczne pasma, skręcić je w spiralę i związać z tyłu w małą gumkę. Końce tych pasm należy wciągnąć z różnych stron (nie będzie widać gumki), aby stworzyć niechlujną wiązkę.

8. Średni kucykCzy istnieje prostsza fryzura niż kucyk? Nie, możesz oczywiście nosić włosy za uszami, ale to raczej nie jest kucyk. W 2020 roku możesz nosić kucyk 24 godziny na dobę (do pracy, na imprezę, na wesele, na romantyczną kolację), ponieważ staje się on prawdziwym trendem. Kucyk o średniej wysokości to jedna z najwygodniejszych opcji. Możesz zrobić mały grzebień na koronie lub podkręcić końcówki.

9. Niski kucyk z szalikiemOczywiście, jeśli szukasz bardzo prostej fryzury, to ta opcja będzie dla Ciebie odpowiednia. Nie można jednak obejść się bez akcesoriów. Kup chustę z klasycznym nadrukiem i zawiąż ją wokół podstawy kucyka, tak aby jej końce luźno zwisały w dół pleców.

10. Luźno z przedziałkiem na bokuKolejną prostą opcją, która stała się trendem tego sezonu, jest noszenie włosów luźno, z przedziałkiem z boku i spinkami. Puszyste włosy z jednej strony, z drugiej zabezpieczone za uchem spinką z dżetami.... Wygląda bardzo kobieco, pięknie i stylowo.

11. WarkoczCzy można robić tylko najprostsze warkocze? Nic w tym złego, bo nawet z prostego warkocza można zrobić stylową fryzurę. Zrób niskiego kucyka, zabezpiecz go gumką i zapleć w warkocz. Nie zaplataj go na całej długości i nie nakładaj na niego kolejnego warkocza. Ta fryzura będzie trendem na 2020 rok.

12. Warkocz syrenkaNie, nie będziesz musiała za każdym razem spędzać trzech godzin nad tą fryzurą. Kiedy zrozumiesz mechanizm, ten "fałszywy" warkocz syrenki okaże się bardzo szybko. Tutaj również trzeba najpierw zrobić lekkie loki. Najlepiej wykonać tę fryzurę dzień po umyciu głowy. Wystarczy zebrać mały kucyk, rozdzielić go na środku i upiąć pod spodem kolejnego kucyka. Wszystkie pasma muszą być zaplecione w fryzurę. Zrobione!

Dlatego też, te 12 prostych fryzur powinno być Twoimi najlepszymi pomocnikami w tworzeniu stylowych stylizacji. Ale to nie wszystkie trendy na 2020 rok. Nadszedł czas, aby spojrzeć na 12 legendarnych fryzur, które wrócą do mody w 2020 roku..
Omów artykuł Powiedz znajomym: Zapisz się do magazynu
  • Czytaj także
  • Comments Off on