oMatko!

Magazyn świadomych rodziców

Co? Gdzie? Kiedy?

Muzyka Łączy: interaktywny koncert „O czym śpiewa woda w studni?” / Warszawa

CO? Muzyka Łączy: „O czym śpiewa woda w studni” – interaktywny koncert
GDZIE? Kino Iluzjon, Warszawa
KIEDY? 18 lutego 2018, godziny: 10:30 i 11:30

 

„O czym śpiewa woda w studni?”- to kolejny interaktywny koncert rodzinny, wykonany i zorganizowany przez „Muzyka Łączy”.
Tym razem wysłuchamy baśni pt: “ Żelazne trzewiczki″ H.Janiszewskiej, w ciekawej interpretacji Katarzyny Płocińskiej*.
Baśni towarzyszyć będzie muzyka klasyczna, filmowa i rozrywkowa. Jak zwykle będą też interaktywne zabawy oraz wspólne granie na instrumentach na końcu.
Miejsce: Kino Iluzjon, ul. Narbutta 50a
18 lutego 2018r.
godz. 10.00
godz. 11.30

Bilety w cenie 20 zł od osoby, dzieci do 1go roku życia gratis.

Kasa kina: (22) 848 33 33; iluzjon.rezerwacje@fn.org.pl
Rezerwacje biletów będą możliwe dopiero 7 dni przed koncertem.

więcej informacji: http://muzykal.pl/klasyka-dzieciom-koncerty-dla-dzieci
lub pod nr telefonu +48 570 160 560

Wystąpią:

*Katarzyna Płocińska – pedagog, animatorka, instruktorka zajęć darmowych i umuzykalniających dla dzieci, wychowawczyni, opowiadaczka. Wielbicielka wiejskiej muzyki tradycyjnej. Współtworzy koncerty dla dzieci z cyklu „Muzyczna Lokomotywa”. Od kilku lat towarzyszy bajarzom z „Karawany Opowieści” oraz „Grupy 501” ilustrując opowieści dźwiękami. Sama najchętniej opowiada historie śmieszne, niebanalne, niekoniecznie z morałem.

Anna Natalicz – skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi, magister sztuki [dyplom z wyróżnieniem], pedagożka, certyfikowana instruktorka zajęć umuzykalniających metodą E.E.Gordona, nauczycielka muzyki w Gimnazjum im T.Reytana w Warszawie, mama 3,5 letniej córki. Współpracuje z różnymi orkiestrami, m.in. Sinfonia Iuventus, Radomska Orkiestra Kameralna. Wykonuje muzykę kameralną w duecie z tradycyjnym japońskim instrumentem koto (Nishi no Onkyo) oraz fortepianem (Clair de Lune). Prowadzi zajęcia umuzykalniające metodą Edwina E. Gordona w Królikarni, Teatrze Ochoty, w przedszkolach i żłobkach.

Anna Martyniuk-Tofiluk – pianistka, magister sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej im. F.Chopina w Warszawie. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne UMFC oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Uniwersytecie Warszawskim. Koncertowała w kraju i zagranicą, występowała również jako solistka grając z orkiestrą. Wykonuje muzykę kameralną w duecie ze skrzypcami (duet Clair de Lune). Przez wiele lat pracowała jako nauczyciel fortepianu w Warszawskiej Szkole Muzycznej oraz w Zespole Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznej nr.3 im. G.Bacewicz w Warszawie. Obecnie prowadzi własną klasę fortepianu. Zajmuje się również improwizacja fortepianową oraz aranżacją. Poza klasyką interesuje się muzyką rozrywkowa i jazzową. Jej pasją jest praca z drugim Człowiekiem. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Eva Piłat, urodzona w Wenezueli, jest pianistką, muzykoterapeutką, pedagogiem muzycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia z nauki gry na fortepianie oraz zajęcia grupowe umuzykalniające i z muzykoterapii w szkołach muzycznych, żłobkach, przedszkolach i ośrodkach terapeutycznych, zarówno z dziećmi zdrowymi jak i niepełnosprawnymi. Koncertowała w różnych salach w kraju i za granicą jako solistka i w zespołach muzyki kameralnej. Jest założycielką firmy Evana Studio prowadzącą działalność pedagogiczną i muzykoterapeutyczną od 2011 r.

Magda Giertuga autor artykułu

Reklama

Polecamy!