10 modnych fryzur sheggie dla wszystkich rodzajów włosów

Udostępnij:

10 modnych kudłatych fryzur dla wszystkich rodzajów

włosów Pomysły na urodę / Pomysły na fryzury Jeśli chcesz zmienić swój wizerunek, ten artykuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Fryzura sheggie doda Twojemu wyglądowi świeżości i stylu. Najważniejsza jest objętość i swobodny efekt.

O tym, że sheggie jest hitem lata, pisaliśmy już w naszym przeglądzie mody. Kudłaty podbił świat mody, więc pospiesz się i zastosuj go w praktyce. Opowiemy Ci o 10 gwiazdach z różnymi typami włosów, które już zaprezentowały przed kamerami swoje stylowe fryzury shaggy. Do dzieła!

1

.

January JonesIdealne rozwiązanie, jeśli nie chcesz radykalnie zmieniać swojej fryzury. Proponujemy klasyczny look, który sprawdza się od dziesięcioleci. Aktorka January Jones ma kaskadową fryzurę do ramion z otwartą grzywką. Tylko za pomocą kilku górnych pasm stworzyła objętość i efekt niedbałości. To dzięki temu obraz wygląda stylowo i delikatnie. Bez ryzyka i zauważalnej niedbałości.

2. ZendayaKręcone włosy to prawdziwy wdzięk dla fryzury sheggie, ponieważ loki zawierają wszystkie niezbędne cechy stylowej fryzury: swobodę, ruch, naturalność, objętość... Dlatego Zendaya była w stanie zorganizować swoje włosy z chaosem w stylu vintage. Aby jeszcze bardziej zwrócić uwagę na swoje włosy, aktorka zdecydowała się na prostą grzywkę i karmelową koloryzację (kilka farbowanych pasm, które otaczają twarz). Ten odcień dobrze kontrastuje z jej naturalnie ciemnymi włosami.

3. Julia RobertsJeśli masz fryzurę do ramion jak Julia Roberts, spróbuj wykorzystać wszystkie zalety tej długości. Julia udowadnia, że jest to idealna długość, aby pasma w fryzurze sheggie wyglądały swobodnie, dziko, niedbale. Jednocześnie aktorka nigdy nie przycinała grzywki. Wolała zrobić przedziałek z boku, aby włosy naturalnie opadały na twarz.

4. Emilia ClarkeGłówna bohaterka "Gry o Tron" preferuje asymetryczną fryzurę w stylu sheggie. Długie pasma na górze, które przechodzą w zaczesane na bok grzywki i krótkie włosy z tyłu tworzą razem bardzo nietypowy efekt.

5. Halle BerryBohaterka filmu "Catwoman" i jedna z dziewczyn Jamesa Bonda, Halle Berry, po prostu uwielbia podążać za trendami we fryzurach. Widzieliśmy, jak idealnie pasuje jej krótka fryzura i jak elegancko wygląda z długimi włosami. Tym razem Holly postawiła na kudłatą fryzurę z grzywką i krótkimi pasmami z przodu.

6. Chloë Grace MoretzWiele warstw o różnej długości, włosy do ramion, gruba otwarta grzywka i przedziałek na środku - to wariant fryzury sheggie Chloë Grace Moretz. Ten styl stał się jednym z najpopularniejszych w sezonie wiosenno-letnim.

7. Sarah HighlandStylistka Nikki Lee wybrała dla aktorki Sarah Highland oryginalny wariant fryzury oparty na bocznych grzywkach, a także połączeniu krótkich i długich pasm. Długie włosy stają się krótsze w miarę zbliżania się do karku. Loki i lekka niedbałość tworzą idealną kudłatą fryzurę.

8. Julianne H

ough

Chociaż idealną długością dla sheggie jest długość do ramion, Julianne Hough udowadnia, że ten typ fryzury może wyglądać świetnie na krótkich włosach. Shaggy w wykonaniu Julianne Hough to dowód na to, że końcówki włosów i grzywka mogą stworzyć bardzo stylowy look.

9.

Janelle

MonetKolejną propozycją dla miłośniczek krótkich włosów jest fryzura Janelle Monet. Jest to bardziej umiarkowana opcja niż fryzura Emilii Clarke, jeśli chodzi o kontrast bocznych i górnych pasm. Piosenkarka nie stawia na maksymalny efekt swobody czy niedbałości, a jedynie na przedziałek z boku i grubą, długą grzywkę. Taką fryzurę można określić jako klasyczny shaggy.

10. Natasha LyonneAktorka stała się sławna po premierze serialu Orange jest Hitem Sezonu, w którym grała główną rolę, postać Nikki Nichols. To właśnie ta postać zainspirowała aktorkę do stworzenia kudłatej fryzury. To najbardziej niechlujna i dzika wersja sheggie: niechlujne loki, kaskadowa fryzura, duża objętość i kręcone, proste grzywki.

Nowy Jork i trendy to dwie nierozłączne rzeczy. Nie ma znaczenia, o jakiej dziedzinie mówimy. Mówimy o technologii, gastronomii i oczywiście modzie i urodzie. Dlatego też najbardziej stylowa fryzura tego sezonu przywędrowała do nas z drugiej strony Oceanu Atlantyckiego. Kudłata fryzura stała się już prawdziwym szczytem sezonu w Ameryce. Nie zdziw się więc, jeśli zobaczysz fryzury, które były popularne 40 lat temu. One właśnie powracają! Nie przywiązuj się jednak do przeszłości. Bądź w teraźniejszości i nadaj tym fryzurom stylowy i nowoczesny charakter.Idealne kształty, dla których szukaliśmy maksymalnej równowagi i geometrii, ustąpiły miejsca przeciwieństwu: efektowi, który nie koncentruje się na ciężkości włosów, ale zamiast tego daje im swobodę, ruch i dużą objętość. Nie tylko uwielbiamy powrót do stylu lat 70. i 80. (czas bezpośrednio związany z koncepcją wolności), ale także gwiazdy świata mody i urody. Media społecznościowe są już wypełnione stylowymi zdjęciami z kudłatymi fryzurami. Ten styl można dostosować do każdego rodzaju włosów i każdej długości. Ponadto można użyć wielu akcesoriów: piór, świeżych kwiatów, ozdobnych liści... Wszystko to podkreśla niedbałość i zwiewność fryzury. Aby fryzura zawsze wyglądała perfekcyjnie, używaj odpowiednich kosmetyków zwiększających objętość.

Gwiazdy będą dla Ciebie doskonałym przykładem w poszukiwaniu różnych wariantów shaggy. Eksperymentuj! Omów artykuł
  • Seksowne celebrytki
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj także
  • Komentarze