12 wygodnych fryzur na plażę

Pomysły na urodę / Pomysły na fryzury

Gotowa na powitanie lata? W takim razie wybierzmy najwygodniejsze fryzury na plażę. Każda kobieta, dziewczyna czy dziewczynka chce wyglądać dobrze w każdych okolicznościach. Ale włosy często wyglądają źle, gdy woda i wiatr je szarpią. W naszym zestawieniu znajdziesz fryzury, które pozwolą Ci zachować styl nawet na plaży!

1. Niedbały węzeł na czubku

głowy Takie wiązanki są obecnie niezwykle popularne, w dużej mierze dzięki hollywoodzkim aktorkom. Niedbale zebrany z tyłu głowy węzeł pozwoli opalić szyję. Niezła opcja dla właścicieli długich włosów. Jeśli nie masz wystarczająco długich włosów, możesz uformować wiązkę na bazie piankowego bajgla - specjalnego akcesorium do wiązek baleriny.


2. Gładki niski

kok Jeśli masz bardzo długie włosy, lepiej trzymać je z dala od wiatru, aby końcówki się nie rozdwajały. Ta fryzura zapobiegnie również kręceniu się włosów w wilgotnej atmosferze. Ten styl jest uważany za uniwersalny, ponieważ nadaje się na każdą okazję: na wesele, do biura, na randkę lub na wakacje.


3.

Wiązki

dwóch ciasnych warkoczy Po

chyl głowę w dół, rozczesz włosy i zapleć warkocze na czubku głowy. Z luźnych kucyków skręć dwa koki. Voila! Stylowa fryzura na wakacje na plaży gotowa. Podwójne utrwalenie (warkocze + koki) pozwala aktywnie uprawiać sporty plażowe. Na przykład grać w siatkówkę.


4. Dwa niedbałe warkocze z boku

Dwa proste warkocze ala "countrygirl" doskonale uzupełnią stroje w stylu boho. Nie wplataj wszystkich loków w warkocze, pozwól im swobodnie okalać twarz. Dzięki temu Twój wizerunek będzie kobiecy i romantyczny. Taka niedbałość ma swoje zalety: nawet jeśli Twoje włosy będą jeszcze bardziej rozczochrane, nikt tego nie zauważy!


5. Warkocze bok

serki Dwa boczne warkocze (ciasno splecione w stylu bokserki) ochronią włosy przed wiatrem i wodą. Nawet podczas burzy włosy nie będą się puszyć. Stylowa opcja dla osób uprawiających sporty plażowe.


6. Afrykańskie warkocze

Setki cienkich warkoczyków to popularna fryzura na wakacje. Jeśli nie masz cierpliwości do zaplatania warkoczy, nie martw się. Na plażach zwykle są mistrzowie, którzy są gotowi zapleść warkocze w stylu afro za rozsądną opłatą. Możesz wizualnie zwiększyć objętość włosów, jeśli wpleciesz w nie nici, które zapewnią dodatkowe utrwalenie. Fryzura będzie wyglądać młodzieńczo, jeśli nici będą kontrastować kolorystycznie z włosami.


7. Wysoki kucyk

Po co się mądrzyć, skoro można zrobić

kucyk

? Ta opcja jest bardziej odpowiednia dla dziewcząt o średniej długości włosach, ponieważ zbyt długie włosy będą muskać i będą przeszkadzać w pływaniu i opalaniu.


8. Wysoki warkocz

z kucyka? Cóż, splecenie zwykłego warkocza wokół czubka głowy zajmuje kilka minut. Nie usuwaj gumki u nasady - zapewni ona fryzurze pewne utrwalenie. Aby fryzura wyglądała lepiej, zaopatrz się w gumki wykonane ze sztucznych włosów, które pasują do koloru twoich loków.


9.

Kucyk z

boku

Seksowną i kobiecą opcją jest kucyk z boku, pięknie ułożony na jednym ramieniu. Fryzura korzystna dla dziewczyn, które wolą się opalać, ale nie pływać.


10. Wysokie holenderskie warkocze

Zachwycające warkocze w holenderskim stylu bezpiecznie utrzymują fryzurę. Wariant ten będzie wyglądał szczególnie cudownie u dziewczynek z koloryzacją w stylu wielokolorowego ombré.


11.

Dwie

wysokie

kępki Dwie zalotne i niedbałe kępki wysoko na głowie wyglądają jak puszyste kocie uszy. Dziewczyny z taką fryzurą zawsze przyciągają uwagę facetów, ponieważ wydają się miękkie, delikatne i figlarne. Wysoko zebrane włosy pozwalają uzyskać idealną opaleniznę, ponieważ nie zakrywają skóry.


12. Zapleć

warkocz i ułóż go wokół głowy. Nie zaplataj warkocza zbyt ciasno, ponieważ ten wariant będzie wyglądał jak rustykalny bochenek. Niech warkocz będzie trochę niechlujny. Uwolnij kilka kosmyków tak, aby wdzięcznie okalały twarz.Nie zapominaj o kontrolowaniu stanu swoich włosów, ponieważ w okresie letnim są one narażone na obciążenie
. Dlatego przygotowaliśmylistę zasad odbudowy włosów. Sezon plażowy jest tuż za rogiem, a w niektórych regionach jest już tak ciepło, że czas pływać i opalać się. Ciesz się ciepłą pogodą!
Autor: Mira Kirova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiedz znajomym: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze