Very Peri - z czym nosić najmodniejszy kolor 2022 roku

Udostępnij:

Bardzo Peri - z czym nosić najmodniejszy kolor 2022

Pomysły na urodę /. 9 grudnia Pantone Colour Institute ogłosił Very Peri (barwinek) kolorem roku 2022. Dowiedzmy się teraz, jak definiują kolor roku, czym jest Very Peri i z czym można go łączyć.
Pantone definiuje Very Peri jako odzwierciedlenie tego, co dzieje się w naszej globalnej kulturze i po raz pierwszy w historii Pantone, nowy

odcień

został stworzony, a nie wybrany z istniejących kolorów. Przedstawiciele instytutu na wszelkie sposoby podkreślają wagę tego wydarzenia. Jak mówią sami pracownicy, kolor "powinien pomagać ludziom znaleźć to, czego szukają". A w czasach stopniowego wycofywania się z pandemii konieczne jest zachęcanie do odwagi, pomysłowości i kreatywności.

Jak to wygląda?

Czym więc jest Very Peri? Jest to nowy odcień niebieskiego, który posiada fioletowo-czerwone nuty.


Dlaczego akurat ten?

Aby dokonać właściwego wyboru, eksperci instytutu podróżują po świecie w poszukiwaniu nowych trendów kolorystycznych i analizują tendencje we wszystkich aspektach życia. Lista obejmuje kino, sztukę, design, modę i wiele innych. Na wybory wpływa również pojawienie się nowych technologii, efektów, faktur i materiałów.

Z czym go łączyć?

Pantone nie tylko zdołał zaimprowizować i stworzyć odcień pasujący do szalonych przemian na świecie, ale też przemyślnie podał kilka palet kolorów, z którymi Very Peri komponuje się idealnie.

BalancingComparable

paleta, z którą "barwinek" jest wzmocnione i przynosi poczucie żywości i jasności do naturalnej równowagi ciepłych i zimnych tonów.

Healing SpringNasycone

, naturalne odcienie z przewagą zieleni. Tonacje o niezwykle uwodzicielskich nazwach (są tu zarówno jagody, jak i herbata) doskonale współgrają z otwartą na kreatywność Very Peri.

Star of the showElegancki

zestaw klasycznych i neutralnych odcieni. Umiarkowanie to trend na ponadczasowe wyrafinowanie.

RozrywkaZestaw

"cukierkowych" odcieni otwiera drzwi do odważnych eksperymentów i niezwykłych kombinacji, dodając pewności siebie i figlarności.

W zależności od nastroju i okoliczności, wybierz odpowiednią paletę i połącz ją z kolorem nadchodzącego roku. Im bardziej wyzwolony i kreatywny, tym lepiej. Właśnie dlatego Pantone stworzył Very Peri.
Autor: Tatiana Abramova Omów artykuł
  • Aktualności
Powiadom znajomych: Subskrybuj magazyn:
  • Przeczytaj również
  • Komentarze