15 trendów manicure na lato 2021

Pomysły na piękno / Pomysły na manicure

Gotowy na powitanie lata w całej jego okazałości? Sprawdziliśmy trendy na rok 2021 i przyjrzeliśmy się temu, co jest obecnie w modzie. Znajdziesz tutaj wszelkiego rodzaju pomysły na paznokcie, które odzwierciedlają tematykę letnią. Poprowadzimy Cię przez kolory, nadruki i kształty paznokci, które są na czasie.

1. 50 odcieni zieleniZieleń będzie modna latem 2021 roku, od bujnych trawiastych odcieni po delikatną miętę i bogaty szmaragd. Nie bój się łączyć kilku odcieni zieleni na raz, monochromatyczny manicure również jest w modzie.

Jeśli chcesz nadać swojej stylizacji paznokci nowy charakter, spróbuj eksperymentować z nadrukami, wykończeniami z dżetów lub koralików lub stwórz częściowy manicure z przezroczystymi przerwami, dodaj odświeżające motywy inspirowane latem.

2. Pastelowa paleta kolorówBoskie i tak delikatne pastelowe odcienie pozostaną modne latem, podobnie jak wiosną. Ale letnia paleta w pastelowych odcieniach powinna być nieco bardziej krzykliwa, na przykład poprzez połączenie kilku kolorów w jednym manicure.

3. Jasny neonA jeśli nie możesz znieść bladych odcieni, mamy dobrą wiadomość: żywe, kwaśne kolory z palety neonowej będą nadal popularne tego lata. Neon wygląda elegancko sam w sobie, ale jeśli chcesz, aby Twój manicure był jeszcze bardziej świąteczny, stwórz ciekawe wzory i dodaj dżetów.

4. Tematyka morskaGłęboki błękit i odcienie morskich fal, linie surfingowe wykonane z morskiej piany lub piasku zamiast klasycznych francuskich frędzli, nadruki muszli i statków nigdy nie będą bardziej odpowiednie tego lata. Ten manicure jest doskonałym dodatkiem do stylizacji inspirowanej stylem żeglarskim, który znajdziesz w tym tutorialu.

5. Uśmiechnięte buźki i emoji.Śmiejące się twarze ożywią Twój letni manicure, niezależnie od tego, czy są to buźki, emoji czy ulubione postacie z kreskówek. Uśmiechnięte buźki to idealny nadruk dla lubiącej zabawę manikiurzystki.

6. Miodowe motywyMiodowy żółty to jeden z najgorętszych kolorów tego lata, zarówno w monochromatycznym manicure, jak i jako jaskrawy kontrastujący akcent. Pszczoły, plastry miodu, honeypoty - puść wodze fantazji w tym temacie i bądź pewna, że Twój manicure wpisze się w letnie trendy 2021 roku.

Przy okazji, ta opcja prezentuje kolejny trend mody na letni manicure - "płynący" (lub "topniejący") francuski z kroplami, o którym porozmawiamy trochę później.

7. Nietypowe kształty paznokciJuż kilka lat temu popularne były paznokcie typu stiletto oraz paznokcie w kształcie szminki (ze ściętą krawędzią). Teraz trend ten powraca, ale tym razem bez akcentu w postaci jaskrawego koloru. Idealne byłyby cieliste odcienie i półprzezroczysty lakier, nierzucające się w oczy wzory lub brak wzorów.

8. Wzory orientalneSmukłe i pełne wdzięku symetryczne wzory z orientalnymi motywami będą doskonale wyglądać zarówno na wakacyjnym, jak i codziennym letnim manicure 2021. Sprawdź ten przegląd, aby zapoznać się z dziesiątkami różnych pomysłów na manicure z motywami orientalnymi. Czytaj więcej
  • Wiadomości
Powiem moim przyjaciołom: zaprenumeruj ten magazyn:
  • Czytaj także
  • Uwagi