Powrót do punktu wyjścia: kolczyki z pierścionkami znów są w modzie

Udostępnij:

Powrót na

ścieżkę: kolczyki z pierścionkami wracają do mody

Pomysły na urodę Pomysł na wygląd.

Wraz z nadejściem ciepłej pory roku, uwolniłyśmy się wreszcie od czapek i szalików, które ukrywały kolczyki, co oznacza, że mamy teraz co pokazać! Koło jest idealnym kształtem nie tylko w matematyce, ale także według projektantów, zwłaszcza jeśli chodzi o dodatki.Nie jest więc zaskoczeniem, że kolczyki z kółkami (aka kolczyki congo), które były szalenie modne w latach 80-tych, powracają do łask.

Nawiasem mówiąc, ich druga egzotyczna nazwa "kongo" kolczyki zostały ukute przez tubylców egzotycznego afrykańskiego kraju Kongo, gdzie lokalne fashionistki nadal służą nie tylko jako biżuteria, ale także jako symbol wysokiego statusu, który jest proporcjonalny do wielkości i wagi kawałka złota.
Nie namawiamy Cię do naśladowania afrykańskich młodych dam, ale faktem jest, że im większa średnica kolczyków, tym bardziej dramatycznie one wyglądają.


Wśród miłośników dużych pierścionków jest latynoska diva Jennifer Lopez, która ostatnio pokazała top trendy na lato 2021 . Jennifer uwielbia nosić złote kongi ozdobione własnym imieniem - gwiazda nic na to nie poradzi!

Zawsze stylowa Rihanna preferuje elegancki wzór pierścionka bez dodatkowych ozdób, ale zawsze z masywnym elementem biżuterii, tak aby był widoczny nawet z daleka.


Kubańska piękność Camila Cabello ma na sobie misternie zaprojektowane kongo, które łączy zapięcie z masywnymi pierścieniami.

A Hailey Bieber udowadnia, że autentyczne kolczyki obręczowe pasują do każdego stroju, nawet do biznesowych marynarek

.


Słowo ostrzeżenia: nosząc kolczyki, nie zapomnij o włosach - przeczytaj naszą recenzję i przekonaj się, że stworzenie pięknej fryzury w 5 minut jest możliwe.

Głównym trendem sezonu są "niepełne" pierścionki z przerwami za uszami. Jeśli chcesz wyglądać nowocześnie, wybierz kolczyki z połączonych materiałów: na przykład, połączenie złotego metalu i kwarcu różowego wygląda bardzo elegancko.

Niezależnie jednak od tego, co wybierzesz - złote czy srebrne, duże czy małe, eleganckie czy masywne, proste czy z elegancką dekoracją - zawsze będziesz w centrum uwagi

.


I pamiętaj, że kolczyki obręcz są dość samowystarczalnym dodatkiem, nie wymagają dodatkowej biżuterii, ale jeśli nadal chcesz dodać więcej blasku do wizerunku - załóż cienki łańcuszek lub pierścionek pasujący do kolczyków i szykowny wizerunek jest gotowy!

Autor: Diane Mickiewicz Omówienie artykułu
  • Wiadomości na
Powiedz znajomym: Zaprenumeruj magazyn:
  • Czytaj także
  • Comments Off on